Business Application Specialist (angličtina)

Miesto práce:
BBC1, Plynárenská 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru:
plný úväzok
Ponúkaný plat:
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Analyzovať, pripravovať a realizovať zmeny v oblasti non-SAP aplikácií v súlade s plánom zavádzania zmien a vývoja z zmysle OLA/SLA;
• Koordinovať projekty, vr. spolupráce s externými poskytovateľmi ICT služieb;
• Realizovať riešenia incidentov, problémov a zmien;
• Kontrolovať dodržiavanie štandardov ICT architektúry;
• Realizovať školenia používateľov v oblasti non-SAP aplikácií;
• Analyzuje, pripravuje a realizuje zmeny v oblasti non-SAP aplikácií v súlade s plánom zavádzania zmien a vývoja z zmysle OLA/SLA, vrátane aktualizácie príslušnej dokumentácie;
• Koordinuje zmeny, činnosti release managementu spolupráce s externými poskytovateľmi ICT služieb;
• Organizuje a realizuje riešenia incidentov, problémov a zmien, aj v závislosti na iné IS;
• Navrhuje riešenia na a prispieva k efektívnemu využívaniu SW‚ HW a ICT infraštruktúry pre dosiahnutie, čo najnižších prevádzkových nákladov;
• Kontroluje dodržiavanie princípov a štandardov ICT architektúry;
• Pripomienkuje návrhy stratégie v oblasti non-SAP aplikácií aj v závislosti na iné IS;
• Riadi prípravu podkladov pri obstarávaní služieb zverenej časti IS aj v závislosti na iné IS;
• Organizuje a realizuje školenia používateľov vo zverenej časti IS;
• Aktívne sa zapája do činností organizačnej jednotky a participuje na projektových aktivitách;
• Navrhuje zmeny interných predpisov a kontroluje ich dodržiavanie;
• Pripravuje vstupy pre prípravu plánov činností organizačnej jednotky;
• Riadi pravidelnú komunikáciu a spätnú väzbu o procese voči interným a externým zákazníkom a poskytovateľom ICT služieb;
• Koordinuje a participuje na riešení eskalácií;

• výborná kariérna príležitosť v prestížnej spoločnosti a novovzniknutej pobočke na Slovensku
• pružný pracovný čas
• nadštandardné finančné ohodnotenie
• moderné pracovisko
• príležitosť osobného a kariérneho rozvoja
• gastrolístky nad rámec Zákonníka práce
• denne čerstvé ovocie, cafetéria
• Multi-Sport karty

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požadovaná prax

5

• podmienkou je AKTÍVNE ovládanie anglického jazyka slovom aj písmom, nemčina je veľmi vítaná, ale nie je podmienkou

Odborné vedomosti z oblasti:
• legislatíva životného prostredia
• legislatíva z oblasti bezpečnosti technických zariadení
• legislatíva v oblasti bezpečnostnej politiky IT
• ITIL

IT zručnosti:
• Expert Java, Spring, jquery, GIT,ajax, javascript
• Expert GWT
• SQL (Oracle, UDB)
• One of: CSS, Oracle DK, xml, .net, PageFlex, LiveCycle

Vyžadované správanie:
• Taktické a operatívne myslenie
• Iniciatíva
• Zákaznícka orientácia
• Spolupráca
• Hospodárne využívanie zdrojov
• Prezentácia

Sme mladý, dynamický, rýchlorastúci poskytovateľ služieb pre zákazníkov vo viac ako 10 krajinách Európy.
Portfólio našich služieb tvoria najmä nasledovné oblasti:
• spracovanie objednávok
• vedenie účtovníctva
• IT podpora v mediálnej oblasti
• manažment služobných ciest
• manažment zmlúv
• dátové analýzy
• personálne služby

Vo vašej žiadosti prosím uveďte súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona NR SR č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Vopred sa ospravedlňujeme všetkým uchádzačom, ktorých nebudeme môcť pozvať na osobný pohovor. Kontaktovať budeme totiž len tých, ktorí budú najlepšie spĺňať naše požiadavky.

Ďakujeme za porozumenie.
ID: 2817379   Dátum zverejnenia: 18.11.2016