Špecialista spracovania objednávok (nemčina)

AdBackoffice s.r.o.

Miesto práce
BBC1, Plynárenská 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• validácia a správa zákazníckych objednávok v interných aplikáciách
• odovzdanie zmluvných dokumentov vydavateľom / do tlače / na odd. predaja
• evidencia a správa informácii o zákazníkoch v CRM systéme
• zaistenie informačného toku na odd. predaja
• podpora vnútorných firemných procesov predaja
• preverovanie prichádzajúcich objednávok vzhľadom na platobnú schopnosť zákazníkov
• príprava podkladov k fakturácii

• výborná kariérna príležitosť v prestížnej spoločnosti a novovzniknutej pobočke na Slovensku
• pružný pracovný čas
• nadpriemerné finančné ohodnotenie
• moderné pracovisko
• príležitosť osobného a kariérneho rozvoja
• gastrolístky nad rámec Zákonníka práce

Vo vašej žiadosti prosím uveďte súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona NR SR č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Vopred sa ospravedlňujeme všetkým uchádzačom, ktorých nebudeme môcť pozvať na osobný pohovor. Kontaktovať budeme totiž len tých, ktorí budú najlepšie spĺňať naše požiadavky.

Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, marketing

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• hľadáme nových zamestnancov s EXCELENTÝMI jazykovými znalosťami z nemčiny
• ovládanie počítačových softvérov na užívateľskej úrovni (balík MS Office)
• zodpovedný a spoľahlivý prístup k zadaným úlohám
• ochotu učiť sa, klientsky orientovaný prístup, odolnosť voči stresu
• zaľúba v rutinnej práci, presný a štruktúrovaný spôsob práce
• znalosť reklamného trhu / mediálneho prostredia výhodou

Sme mladý, dynamický, rýchlorastúci poskytovateľ služieb pre zákazníkov vo viac ako 10 krajinách Európy.
Portfólio našich služieb tvoria najmä nasledovné oblasti:
• spracovanie objednávok
• vedenie účtovníctva
• IT podpora v mediálnej oblasti
• manažment služobných ciest
• manažment zmlúv
• dátové analýzy
• personálne služby

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2776288  Dátum zverejnenia: 20.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou