Application/DB Support Specialist

ADASTRA, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1250 – 1700 € v závislosti od seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca spočíva v zabezpečovaní a podpore prevádzky information management systémov akými sú dátové sklady, business intelligence riešenia, kampaňové systémy, data quality systémy, big data riešenia a podobne. Práca sa týka najmä riešenia incidentov súvisiacich s prevádzkou týchto systémov, ktoré sú vybudované na technológiách Oracle, Microsoft SQL Server, Informatica, ODI, IBM Unica, Hadoop...
• analýza incidentov a ich riešenie
• monitorovanie systémov s cieľom predchádzať výpadkom
• komunikácia s ostatnými členmi tímu (biznis analytikmi, technickými konzultantami, testermi, projektovými manažérmi)
• komunikácia s klientom (najmä s osobami z IT support oddelení)
• schopnosť navrhnúť a implementovať postupy na zvýšenie efektivity podpory prevádzky systémov je vítaná

Ponúkame:
- zaujímavú prácu na projektoch v oblasti Business Intelligence, Customer Intelligence a Data Warehousing
- prístup k zdrojom o najnovších technológiách
- veľké možnosti odborného rozvoja i jazykového vzdelávania sa
- mladý, profesionálny kolektív
- špičkové ohodnotenie za špičkovú prácu
- perspektívu profesionálneho rozvoja

Informácie o výberovom konaní

Chcete pracovať v tíme profesionálov?
Adastra ponúka zaujímavé profesionálne uplatnenie a zároveň priateľské prostredie, osobný i profesionálny rozvoj. Taktiež ponúka možnosť uplatnenia nielen v Bratislave, ale i v pobočkách v Prahe, v Ostrave, v Nemecku a v Kanade! Cestujte a poznávajte kozmopolitný život spolu s nami! Získate tak cenné skúsenosti a oporu vo Vašej kariére.
Radi Vás privítame v našom tíme!
Sme špičkovou konzultačnou a technologickou spoločnosťou. Vieme, že tým najcennejším čo máme, sú ľudia. Študenti alebo skúsení profesionáli s bohatou praxou – pre všetkých sa snažíme urobiť naozaj maximum.
V prípade záujmu, neváhajte a pošlite nám Váš životopis spolu s motivačným listom. Budeme kontaktovať iba uchádzačov, zodpovedajúcich profilu, ktorý hľadáme. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Aké predpoklady by ste mali mať:
• schopnosť riešiť incidenty aj vo večerných hodinách, prípadne cez víkendy
• praktické skúsenosti s jazykom SQL
• znalosť vybraného databázového systému (Microsoft, Oracle, IBM, Sybase)
• praktické skúsenosti v roli administrátora systémov
• dobrá znalosť operačných systémov na úrovni administrátora (Windows, Linux) je výhodou
• znalosť technickej angličtiny
• schopnosť tímovej spolupráce
• flexibilita a schopnosť učiť sa nové veci
• výhodou je znalosť niektorej vertikály (bankovníctvo, poisťovníctvo, telekomunikácie)

Adastra je medzinárodná konzultačná spoločnosť, ktorá prepája svet biznisu a technologického poradenstva. Svoje postavenie v oblasti Information Managementu rozvíjame predovšetkým v kľúčových kompetenciách - Data Warehousing, Business Intelligence, Advanced Analytics, Digital Marketing, Big Data, Master Data Management a Enterprise Application Integration, IoT, AI.

Adastra bola ocenená titulom Best Employer vo svojej kategórii (Aon Hewitt Award) pre rok 2016, 2017 a 2018.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2283099  Dátum zverejnenia: 31.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1250 – 1700 € v závislosti od seniority kandidáta