DW konzultant - ETL developer, Bratislava

ADASTRA, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca konzultanta je založená na riešení požiadaviek našich klientov na funkcionalitu databázových a data warehousingových systémov. Konzultant je v každodennom kontakte s technológiami, s projektovým tímom a s klientom.
• analýza technologických požiadaviek
• návrh riešení a ich realizácia
• komunikácia s ostatnými členmi tímu (biznis analytikmi, testermi, projektovými manažérmi)
• komunikácia s klientom
• príprava dátových modelov
• rozvoj, úprava a podpora databázových systémov
• príprava a tvorba technickej dokumentácie

Ponúkame:
- zaujímavú prácu na projektoch v oblasti Business Intelligence, Customer Intelligence a Data Warehousing
- prístup ku zdrojom o najnovších technológiách
- veľké možnosti odborného rozvoja aj jazykového vzdelávania sa
- mladý, profesionálny kolektív
- možnosť zúčastniť sa na projekte v zahraničí
- špičkové ohodnotenie za špičkovú prácu
- perspektívu profesionálneho rozvoja

V prípade záujmu, nám neváhajte zaslať životopis v anglickom a slovenskom jazyku spolu s motivačným listom. Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí zodpovedajú hľadanému profilu. Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SQL - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aké predpoklady by ste mali mať:

• praktické skúsenosti s jazykom SQL
• skúsenosti s databázovým programovaním alebo ETL
• dobrá znalosť vybraného databázového systému ( Microsoft, Oracle, IBM, Sybase)
• praktické skúsenosti s vybraným databázovým systémom v úlohe power usera, prípadne administrátora
• znalosť technickej angličtiny
• schopnosť tímovej spolupráce
• výhodou sú prezentačné zručnosti
• flexibilita a schopnosť učiť sa nové veci
• výhodou je znalosť niektorej vertikály (bankovníctvo, poisťovníctvo, telekomunikácie, retail, výroba)

Adastra je medzinárodná konzultačná spoločnosť, ktorá prepája svet biznisu a technologického poradenstva. Svoje postavenie v oblasti Information Managementu rozvíjame predovšetkým v kľúčových kompetenciách - Data Warehousing, Business Intelligence, Advanced Analytics, Digital Marketing, Big Data, Master Data Management a Enterprise Application Integration, IoT, AI.

Adastra bola ocenená titulom Best Employer vo svojej kategórii (Aon Hewitt Award) pre rok 2016, 2017 a 2018.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 166554  Dátum zverejnenia: 18.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou