Front-end . NET developer

Adastra Partnering s.r.o.

Miesto práce
29. augusta 36/A, 811 09 Bratislava
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
1500 - 2500 EUR/mesiac, plus motivujúce odmeny na základe výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-ďalší vývoj existujúcej ASP.NET/IIS web based aplikácií s MS SQL databázou v spolupráci s chalanmi, čo ju stovrili
-zabezpečenie podpory pre existujúcich zákazníkov / užívateľov aplikácie
-požadované hands-on skúsenosti s technológiami ASP.NET a MS-SQL a vývojom webových biznis aplikácií na týchto technológiách, vítaná je znalosť ASP.NET a skúsenosť práce v korporátnom prostredí
-ideálne fulltime alebo minimálne 4 dni do týždňa

Zabudni na nudné porady a trápne zadania. Poď zahviezdiť s nami na inovatívnych svetových appkách zo Slovenska! Hľadáme mladého, dynamického a technicky nadaného vývojára, programátora pre rozvoj a údržbu inovatívnych webových aplikácii, ktorá sú dodávané ako balíkové riešenia do veľkých firiem na Slovenskom ako aj zahraničnom trhu. Pozícia je vhodná pre skúseného developera ale aj šikovného a akčného absolventa s vlastnými projektíkmi.

Informácie o výberovom konaní

Checkni: https://inhiro.com/job/id/9689

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2016 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - programátor

Microsoft SQL Server - základy
.NET - pokročilý
ASP.NET - pokročilý
HTML - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Adastra Partnering je spoločnosť špecializovaná na návrh a implementáciu inovatívnych riešení netriviálnych problémov v sektore služieb, najmä v oblasti telekomunikácii a bankovníctva, zaoberá sa vývojom informačných systémov a softwarových produktov.

Samozrejmosťou je vybavená a zabezpečená kancelária - záleží nám na príjemnom pracovnom prostredí. Po dohode však môžeš pracovať zo školy či z domu.

Vyvíjame moderné web-based a mobilné aplikácie, ktoré majú význam a menia svet. Zároveň pracujeme na viacerých zaujímavých projektoch pre klientov (viac info ti dáme na pohovore). Tvoja práca je zmysluplná a budeš mať dosah na finálnu podobu produktu.
Sme mladý, ale profesionálny kolektív. Seniorita nie je vek, ale znalosti a skúsenosti. Nauč sa to, čo potrebuješ (a budeme ešte radšej, ak nás aj ty niečo naučiš!)

Okrem fixného mesačného platu máme zavedený systém bonusov na základe podávaného výkonu.

Pohodový a ústretový kolektív. No stupid meetings :)

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

29. augusta 36/a
811 09 Bratislava
ID: 2727527   Dátum zverejnenia: 16.9.2016