Java Developer

ADASTRA, s.r.o.

Miesto práce
okres Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste JAVA programátor, ktorý hľadá uplatnenie? Hľadáte dlhodobú pracovnú perspektívu v stabilnej konzultačnej spoločnosti? Kontaktujte nás! Získate možnosť pracovať na špičkových projektoch a naberať cenné skúsenosti.

Náplň práce:
• vývoj riešení na základe funkčných špecifikácií
• analýza technologických požiadaviek, podiel na príprave projektov
• spolupráca na návrhoch architektúry
• aplikačná podpora systémov a ich úprava
• príprava a vytváranie technickej dokumentácie

Za Vaše nasadenie ponúkame:
• zaujímavú prácu na projektoch pre popredné firmy na Slovensku a v zahraničí
• prístup k zdrojom o najnovších technológiách
• perspektívne možnosti odborného rozvoja aj jazykového vzdelávania
• mladý, profesionálny kolektív
• perspektívne možnosť zúčastniť sa na projektoch v zahraničí
• špičkové ohodnotenie za špičkovú prácu
• perspektíva profesionálneho rozvoja a pracovnej stability

Informácie o výberovom konaní

Chcete pracovať v tíme profesionálov?

Adastra ponúka zaujímavé profesionálne uplatnenie a zároveň priateľské prostredie, osobný i profesionálny rozvoj. Taktiež ponúka možnosť uplatnenia nielen v Bratislave, ale i v pobočkách v Prahe, v Ostrave, v Nemecku a v Kanade! Cestujte a poznávajte kozmopolitný život spolu s nami! Získate tak cenné skúsenosti a oporu vo Vašej kariére.

Radi Vás privítame v našom tíme!

Sme špičkovou konzultačnou a technologickou spoločnosťou. Vieme, že tým najcennejším čo máme, sú ľudia. Študenti alebo skúsení profesionáli s bohatou praxou – pre všetkých sa snažíme urobiť naozaj maximum.

V prípade záujmu, neváhajte a pošlite nám Váš životopis. Budeme kontaktovať iba uchádzačov, zodpovedajúcich profilu, ktorý hľadáme. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java EE - Pokročilý
Java - Pokročilý
Oracle Database - Pokročilý
SQL - Pokročilý

Aké predpoklady by ste mali mať:

• skúsenosti s vývojom na platforme J2EE
• skúsenosť s niektorou z technológii: JSP, JSF, Spring, Hibernate, JAX-WS, EJB
• skúsenosti s implementáciu aplikácii tenkého klienta (web based biznis aplikácie ) a implementácie Webservices
• skúsenosti s Weblogic a Websphere aplikačnými servermi
• znalosť databázových systémov (MS SQL, Oracle)
• schopnosť analýzy a syntézy väčšieho množstva dát
• znalosť technickej angličtiny

Adastra je medzinárodná konzultačná spoločnosť, ktorá prepája svet biznisu a technologického poradenstva. Svoje postavenie v oblasti Information Managementu rozvíjame predovšetkým v kľúčových kompetenciách - Data Warehousing, Business Intelligence, Advanced Analytics, Digital Marketing, Big Data, Master Data Management a Enterprise Application Integration, IoT, AI.

Adastra bola ocenená titulom Best Employer vo svojej kategórii (Aon Hewitt Award) pre rok 2016, 2017 a 2018.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1665749  Dátum zverejnenia: 6.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou