Web developer

Adaptiware, spol. s r.o.

Miesto práce
Južná trieda 8, 04001, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.09.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- malý tím Python/Django developerov hľadá posilu
- práca na projektoch pre klientov zo Slovenska ako aj zo zahraničia
- projekty od jednoduchých webových stránok, cez shopy, rozsiahle Internetové a Intranetové aplikácie až po dohľadové systémy nad technologickými procesmi a zariadeniami, custom Linux hosting na mieru a správa Linuxových systémov
- možnosť zamerania od programovania komunikácie s HW až po klasický Webdesign
- priamy kontakt s klientom

- veľké možnosti na profesný rast, rôznorodé a zaujímavé projekty
- férové finančné ohodnotenie podľa stupňa vedomostí a výsledkov práce
- flexibilná pracovná doba, ideálne prostredie ako pre rannostajov, tak pre sedmospáčov
- možnosť špecifikácie, zamerať sa na oblasť, ktorá ti ide najlepšie
- športovo orientovaný tím, v zime lyžujeme aj hráme hokej, celý rok hráme futbal
- možnosť výberu platformy, Linux resp. Mac preferovaný, ak si Windowsak, nevadí, Linux ta naučíme

- spolu s profesným životopisom ideálne zasielaj aj referencie a projekty, na ktorých si sa zúčastnil

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

UNIX/Linux - Základy
Python - Pokročilý
CSS - Základy
HTML - Základy
PostgreSQL - Základy
JavaScript - Pokročilý
Administrácia UNIX/Linux - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadované technológie a techniky:
- backend web programovanie v Python / Django
- frontend web programovanie v Javascript / Angular 1.x/2.x / ReactJS
- skúsenosti s NodeJS prínos

Osobnostné:
- otvorená myseľ, komunikácia
- férové jednanie
- samostatná a tímová práca na pridelených úlohách
- precíznosť, dodržiavanie termínov
- chuť vzdelávať sa a implementovať nové veci do procesov
- záujem o ďalší rozvoj v programovaní, návrhu internetových a intranetových aplikáciach a webových technológiách

Výhodou:
- verziovanie kódu, základy GIT workflow, branches, commits, pull, push
- záujem pracovat pod Linuxom / Mac OS
- vývoj software pre embeded zariadenia, komunikácia s rôznymi druhymi HW pomocou ľubovoľného protokolu
- spracovanie grafických podkladov do statických šablón HTML/CSS/JS
- NodeJS, Grunt/GULP
- Docker
- SCRUM / Agile

Adaptiware je maly ale šikovný a flexibilný tím s kanceláriami v centre Košíc.

Máme naozaj široký záber, vývoj rôznorodých projektov od jednoduchých webových stránok, cez shopy, rozsiahle Internetové a Intranetové aplikácie až po dohľadové systémy nad technologickými procesmi a zariadeniami, ale aj podpora a vývoj na mieru pre silných IT partnerov a ich klientov zo Slovenska, Nemecka alebo USA. Okrem vývoja sme dobrí aj v automatizácii, testovaní, DevOps ale aj prevádzke našich riešení na nami spravovaných cloud ale i dedikovaných Linuxových systémoch.

Nudiť sa u nás nebude nikto. Tím tvoria prevažne Python developeri, primárna backend platforma je Python a Django. Pri frontend sa venujeme ako AngularJS tak ReactJs. Radi poradíme a naučíme, ale sa aj radi naučíme my niečo od teba.
Sme k sebe féroví, úprimní a ceníme si každú radu a názor. Vieme sľúbiť férovú odmenu za tvoje schopnosti a poctivú a pedantnú robotu, ktorá prináša výsledky a naši spokojní klienti sú toho dôkazom.

Ak by si mal/a záujem, ozvi sa a radi sa stretneme u nás na Južnej triede v Office Point 8 a pri dobrej káve môžme prebrať aké sú možnosti.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1790821  Dátum zverejnenia: 31.7.2017