Odborný pracovník controllingu

ADANO, s.r.o.

Miesto práce
Ulica SNP 47, 936 01 Šahy, Nitriansky kraj
Termín nástupu
01.02.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podieľa sa na spracovaní podnikateľského zámeru a mesačných plánov spoločnosti.
Spracováva rozbory finančnej situácie a mesačný reporting.
Spracováva plán úhrad záväzkov a inkasa pohľadávok spoločnosti.
Vypracováva mesačný plán cash flow.
Robí analytickú a kontrolnú činnosť v oblasti financovania a controllingu.
Sleduje likviditu spoločnosti, sleduje pohľadávky po lehote splatnosti.

- práca v stabilnej spoločnosti
- zaujímavá a dynamická práca
- možnosť sebarealizácie a odborného rastu

V prípade, že Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, zašlite štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na uvedené kontakty.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Zodpovednosť, dôslednosť, samostatnosť, analytické myslenie, komunikatívnosť.

Spoločnosť ADANO, s.r.o bezpochyby patrí k najlepším výrobcom trvanlivého čajového pečiva, pekárenských výrobkov a tyčiniek na Slovensku .

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2872689  Dátum zverejnenia: 4.1.2017