Odborný zástupca/ farmaceutický reprezentant

Adamed Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1100 - 1300 € + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných ľudí pre posilňovanie značky a dôstojnú reprezentáciu súkromnej spoločnosti Adamed Slovakia s.r.o.
Aj Vy môžete pracovať vo firme, kde sú vzťahy založené na vzájomnom rešpekte, otvorenosti, inovatívnosti, kvalite, prevádzkovej dokonalosti, flexibilite a rýchlosti, vo firme, ktorá je odhodlaná a pripravená odpovedať na kľúčové výzvy modernej medicíny.

Hlavnou úlohou zástupcov bude profesionálna reprezentácia, plánovanie a realizácia propagačných cieľov firmy v danom regióne SR ( Rx produkty).

Obsadzovaný región:
SPECIALIZED LINE - URO, GYN, PSY, NEU, ORTO/REU
Bánovce nad Bebravou, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Bytča, Čadca, Ilava, Kysucké Nové Mesto, Martin, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Turčianske Teplice, Žilina, Topoľčany.

Miesto konania 2.kola pohovoru - Bratislava.

Ak Vás pozícia zaujala a spĺňate požadované kritéria budeme radi, keď na inzerát odpoviete a zašlete nám svoj štruktúrovaný životopis s aktuálnou fotografiou.

Ďakujeme všetkým kandidátom za záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak odpovedať budeme LEN VYBRANÝM uchádzačom, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky.

Bonusy/prémie, auto i pre súkromné účely, mobilný telefón, príspevok na stravu, vzdelávacie kurzy/školenia, iPad

Ponúkame:
 zaujímavú a dynamickú prácu v profesionálnom tíme nadnárodnej spoločnosti,
 možnosť odborného rastu a školení,
 motivujúce finančné ohodnotenie,
 služobný automobil, iPad, mobilný telefón.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Požadujeme:
 komunikačné schopnosti, iniciatívu (predchádzajúce skúsenosti v obore výhodou), pozitívne myslenie, spoľahlivosť, dôkladnosť,
 vodičský preukaz sk. B s praxou,
 stredoškolské s maturitou, vysokoškolské,
 znalosť anglického jazyka - mierne pokročilý.

Adamed patrí medzi najvýznamnejšie farmaceutické spoločnosti v Poľsku. Svoje postavenie v SR a v ČR firma buduje už niekoľko rokov aj prostredníctvom zmluvných partnerov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2997936  Dátum zverejnenia: 27.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100 - 1300 € + bonusy