Odborní zástupcovia pre všetky oblasti SR a ČR

ADAMED GROUP

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Adamed patrí medzi najvýznamnejšie farmaceutické spoločnosti v Poľsku. Jedným z aktuálnych strategických cieľov skupiny Adamed je medzinárodná expanzia. Svoje postavenie v SR a v ČR firma buduje už niekoľko rokov prostredníctvom zmluvných partnerov. V tomto roku spoločnosť Adamed otvorila v oboch krajinách svoje vlastné pobočky. Pre ďalšie posilňovanie značky a dôstojnú reprezentáciu tejto súkromnej spoločnosti hľadáme možno práve Vás.

Aj Vy môžete pracovať vo firme, kde sú vzťahy založené na vzájomnom rešpekte, otvorenosti, inovatívnosti, kvalite, prevádzkovej dokonalosti, flexibilite a rýchlosti, vo firme, ktorá je odhodlaná a pripravená odpovedať na kľúčové výzvy modernej medicíny.

Požadujeme:

  • komunikačné schopnosti, iniciatívu (predchádzajúce skúsenosti v obore či prax na obchodnej pozícií výhodou), pozitívne myslenie, spoľahlivosť, dôkladnosť,
  • vodičský preukaz sk. B s praxou,
  • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou,
  • minimálne pasívnu znalosť anglického jazyka.

Ponúkame:

  • zaujímavú a dynamickú prácu v profesionálnom tíme nadnárodnej spoločnosti,
  • možnosť odborného rastu a školení,
  • motivujúce finančné ohodnotenie,
  • služobný automobil, počítač, mobilný telefón.

Hlavnou úlohou zástupcov bude profesionálna reprezentácia, plánovanie a realizácia propagačných cieľov firmy v danom regióne SR alebo ČR.

Ak Vás pozícia zaujala a spĺňate požadované kritéria budeme radi, keď na inzerát odpoviete a zašlete nám svoj štruktúrovaný životopis s aktuálnou fotografiou.

Do prihlášky uveďte REGIÓN (miesto výkonu práce), ktorý preferujete.

Ďakujeme všetkým kandidátom za záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak odpovedať budeme len vybraným uchádzačom, ktorý spĺňajú všetky naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

ID: 2647016  Dátum zverejnenia: 14.7.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.