Eshop-asistent-ka

Adam sport s.r.o.

Miesto práce
AdamSport - Karola Salvu 9, Ružomberok
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4 eur/hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš aktívny prístup k športu, zodpovedný a seriózny prístup k práci ??

AdamSport hľadá do svojho mladého usilovného kolektívu - kolegyňu na pozíciu ,,Eshop asistent - expedícia a balenie tovaru,,

Náplň práce, s právomocami a zodpovednosťou
-balenie objednávok a následné odosielanie koncovému zákazníkovi
- spracovanie objednávok/fakturácia
- vedenie kompletnej evidencie e-shopu
- komunikácia so zákazníkmi na sociálnych sieťach (FB, Instagram, Google+,...)
- zákaznícky servis/poradenstvo
- vybavovanie reklamácií/sťažností zákazníkov
- zabezpečenie plynulého chodu e-shopu
-výborný písomný prejav
-pozornosť
-precíznosť (presnosť)
-spoľahlivosť
- dôslednosť

V prípade Vášho záujmu nám elektronicky zašlite svoj štruktúrovaný životopis s motivačným listom.

Vyhradzujeme si právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá. V prípade, že sa chcete zúčastniť výberového konania na uvedenú pracovnú pozíciu, uveďte prosím, nižšie uvedený text vo Vašom sprievodnom liste.

"Súhlasím so spracovaním a uchovaním všetkých mojich osobných údajov, ktoré poskytujem spoločnosti Adam sport spol.sr.o. v súlade so zákonom č. 101/2000 Zb. o ochrane osobných údajov. "

-zázemie v mladom kolektíve
-výrazné zľavy z produktovej ponuky
-práca v mladom dynamickom kolektíve
-zodpovedajúce platové ohodnotenie podľa osobného prístupu
-osobnostný a finančný rast
-samostatná práca
-mladý kolektív, v ktorom máme všetci radi hory, šport
-účasť na firemných akciách

-práca s pc (príjem a výdaj tovaru)
-základná administrácia e-shopu www.adamsport.eu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

obchod, podnikanie,ekonomika, šport

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Pokladňa - Základy
Fakturácia - Základy

-osobný záujem k športu napr. turizmus , horolezectvo , beh ,lyžovanie,...
-rekreačný výkon športovej činnosti
-nevyhnutnosť pokročilej znalosti práce s pc
-komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť
-znalosť športového vybavenia výhodou
-vysoké pracovné nasadenie, vzťah k zákazníkom
-ochota učiť sa
-orientácia na tímovú prácu

AdamSport.eu - Sme rodinná firma, ktorá začala písať svoju históriu v roku 2009 a spoločnými silami s stabilným tímom neustále rastieme.

Preto sme sa rozhodli prijať do nášho skvelého tímu novú parťáčku/ka, ktorý s nami bude rásť a budovať Adamsport v pokračujúcej expanzii.

Náš tím v súčasnosti tvorí 12 zamestnancov a množstvo externých spolupracovníkov a hľadáme nové posily v našej pokračujúcej expanzii.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1579744  Dátum zverejnenia: 27.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 eur/hodinu