Odborný predajca

Adam sport s.r.o.

Miesto práce
AdamSport, Ružomberok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.05.2017
Ponúkaný plat (brutto)
650 EUR/mesiac, obratový bonus,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš aktívny prístup k športu, zodpovedný a seriózny prístup k práci ??

AdamSport hľadá do svojho mladého usilovného kolektívu - kolegyňu na pozíciu ,,Odborný predajca -fakturant, správca eshopu,,

Náplň práce, s právomocami a zodpovednosťou
-maloobchodný predaj
-poskytovanie informácií o tovare

-maloobchodný predaj športového tovaru a výstroje
-administrácia eshopu www.adamsport.eu
-práca s pc (príjem a výdaj tovaru)

Ako športový odborný predajca bude tvojimi pracovnými úlohami poradenstvo pre zákazníkov pri výbere športového outdoor oblečenia a výstroje.
Súčasťou práce je aj vykladanie tovaru na predajni, práca na pokladni, vytváranie vzťahu so zákazníkmi,..
V prípade Vášho záujmu nám elektronicky zašlite svoj štruktúrovaný životopis s motivačným listom.

Vyhradzujeme si právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá. V prípade, že sa chcete zúčastniť výberového konania na uvedenú pracovnú pozíciu, uveďte prosím, nižšie uvedený text vo Vašom sprievodnom liste.

"Súhlasím so spracovaním a uchovaním všetkých mojich osobných údajov, ktoré poskytujem spoločnosti Adam sport spol.sr.o. v súlade so zákonom č. 101/2000 Zb. o ochrane osobných údajov. "

-zázemie v mladom kolektíve
-výrazné zľavy z produktovej ponuky
-zodpovedajúce platové ohodnotenie podľa osobného prístupu
-osobnostný a finančný rast
-samostatná práca
-mladý kolektív, v ktorom máme všetci radi hory, šport
-zamestnanecká zľava na produkty

-základná administrácia e-shopu www.adamsport.eu

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2017 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, podnikanie,ekonomika, šport

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - základy
Pokladňa - základy
Fakturácia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-osobný záujem k športu napr. turizmus , horolezectvo , beh ,lyžovanie
aktívny vzťah k športu nevyhnutnosťou
-rekreačný výkon športovej činnosti
-nevyhnutnosť pokročilej znalosti práce s pc
-skúsenosti v maloobchodnej činnosti
-trestná bezúhonnosť
-komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť
-príjemné a reprezentatívne vystupovanie
-znalosť športového vybavenia výhodou
-vysoké pracovné nasadenie, vzťah k zákazníkom
-ochota učiť sa
-orientácia na tímovú prácu

AdamSport.eu - Outdoor e-shop predaj športového oblečenia, turistickej a športovej obuvi, vybavenia na horolezectvo, turistiku, kemping, skialpinizmus, športových potrieb a vybavenia

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Veterná 2006/3
03401 Ružomberok

Kontakt

Kontaktná osoba: Patrik Lupták
Tel.: 0915824928
E-mail: poslať životopis
ID: 1579744   Dátum zverejnenia: 11.4.2017