PHP developer

ActivIT,s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme PHP programátora, ktorý bude pracovať v tíme programátorov a budovať riešenia pre našich klientov. Bude vyvíjať, udržiavať a optimalizovať bezpečné webové aplikácie. (http://www.activit.sk/kariera)

Súčasť pozície:
- programovanie webových aplikácií a prezentácií, internetových portálov
- podieľanie sa na tvorbe analýz a návrhov riešení
- rozvoj a starostlivosť existujúcich projektov

- nadštandardné platobné ohodnotenie za skvelú prácu
- práca v dynamickom s skvelom kolektíve
- zaujimavé a rozmanité projekty s najnovšími technológiami
- možnosť profesionálneho rastu
- sebarealizácia a rozvoj
- príjemné pracovné prostredie

a veľa srandy :)

Uveďte druhy preferovaných pracovných pomerov a študenti rozsah možného pracovného času prípadne ročník štúdia.

Žiadosti spolu s profesijným životopisom vrátane podrobných referencií zasielajte e-mailom na uvedenú adresu s referenčným označením: PHP developer JUNIOR, alebo SENIOR.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Len vybraní kandidáti budú kontaktovaný a pozvaní na osobný pohovor.

Zaslaním svojej žiadosti nám dávate súhlas ku spracovaniu Vašich osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Expert
PHP - Pokročilý
SQL - Pokročilý
HTML - Expert
CSS - Expert
JavaScript - Základy
XML - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť:
- pokročílá znalosť PHP5, SQL, XHTML, CSS, XML
- znalosti MySQL/PostgreSQL, JS, AJAX, WEB 2.0
- drupal 7,8 vyhodou

Očakávame:
- zdravý selský rozum :)
- analytické myslenie
- chuť vedomostne rásť a učiť sa nové veci
- zmysel pre tímovú spoluprácu a zodpovednosť

Junior pozícia vhodná aj pre študenta VŠ pri cca 25h/tyž a viac.

Sme softvérová spoločnosť ActivIT, s.r.o. a máme 23-ročné skúsenosti v IT v tvorbe webových stránok, portalových a mobilných riešení a mobilných aplikácií. Patríme medzi dynamické spoločnosti na trhu IT v SR a pôsobíme v Bratislave a v Banskej Bystrici.
Zákazníkov máme v EU, Austrália, Švajčiarsko, Švédsko, Írsko a USA. Naše referencie pozrite na www.activit.sk/referencie.

Ponúkame Vám možnosť stať sa súčasťou úspešného tímu, podieľať sa na jeho rozvoji a pracovať v mladom príjemnom kolektíve. Nemáme žiadne zbytočné porady, nemáme okolo programátorov armádu projektových manažérov, hľadáme ľudí, ktorí si sami vedia zorganizovať svoju prácu a svoj čas.

Mame radi kávu a preto v Banskej Bystrici sme vybudovali ucelený koncept firmy a kaviarne Black Coffee hneď pri centre mesta. Black Coffe koncept sa nám rozrástol do ďalších miest a najdeš nás aj v Bratislave, unikátny kontajner na streche OC Centrál.

V tíme mame fajnšmektrov na rôzne športy a turistiku, ale nechýbajú ani tí čo to kombinujú a obľubujú dobré vínko, alebo pivko :).

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3088576  Dátum zverejnenia: 1.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, podľa skúseností