Key account manager

ActivIT,s.r.o.

Miesto práce
okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Akvizícia nových zákazníkov a starostlivosť o existujúcich zákazníkov.
Plánovanie, organizovanie a vedenie jednotlivých obchodných rokovaní.
Analyzovanie zákazníckych potrieb a následné vytváranie obchodných ponúk a projektových plánov.
Zodpovednosť za dodržiavanie projektového harmonogramu a plánu.
Očakávame samostatnosť, iniciatívnosť, kreativitu, vysokú orientáciu na výsledky a ciele.

Spoločnosť ActiviIT, s.r.o. má 15-ročné skúsenosti v IT v tvorbe webových, mobilných aplikácií a portálov. Patrí medzi dynamické spoločnosti na trhu IT riešení v SR.
Ponúkame Vám možnosť stať sa súčasťou úspešného teamu, podieľať sa na jeho rozvoji a pracovať v mladom príjemnom kolektíve.

Do subjectu emailovej správy uveďte "Key account mng". K CV priložte motivačný list k téme account mng. a vašu fotografiu.

Iba tí, ktorí spĺňajú kritéria, budú pozvaní na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Komunikatívny
Príjemne vystupovanie
Vynikajúce predajné zručnosti
Schopnosť argumentovať a presvedčiť
Silná orientácia na zákazníka
Pozitívne myslenie
Orientácia na výsledok

Výhodu majú členovia Mensy.

Sme softvérová spoločnosť ActivIT, s.r.o. a máme 23-ročné skúsenosti v IT v tvorbe webových stránok, portalových a mobilných riešení a mobilných aplikácií. Patríme medzi dynamické spoločnosti na trhu IT v SR a pôsobíme v Bratislave a v Banskej Bystrici.
Zákazníkov máme v EU, Austrália, Švajčiarsko, Švédsko, Írsko a USA. Naše referencie pozrite na www.activit.sk/referencie.

Ponúkame Vám možnosť stať sa súčasťou úspešného tímu, podieľať sa na jeho rozvoji a pracovať v mladom príjemnom kolektíve. Nemáme žiadne zbytočné porady, nemáme okolo programátorov armádu projektových manažérov, hľadáme ľudí, ktorí si sami vedia zorganizovať svoju prácu a svoj čas.

Mame radi kávu a preto v Banskej Bystrici sme vybudovali ucelený koncept firmy a kaviarne Black Coffee hneď pri centre mesta. Black Coffe koncept sa nám rozrástol do ďalších miest a najdeš nás aj v Bratislave, unikátny kontajner na streche OC Centrál.

V tíme mame fajnšmektrov na rôzne športy a turistiku, ale nechýbajú ani tí čo to kombinujú a obľubujú dobré vínko, alebo pivko :).

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2086458  Dátum zverejnenia: 17.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou