Farmaceutický reprezentant

ACTIVE Personnel Solutions, s. r. o.

Bratislava, okres Banská Bystrica, okres Trenčín, okres Trnava
Termín nástupu
Dohodou, najlepšie k 1.8. alebo 1.9. 2017
1200 - 1700 EUR/mes. Brutto Fix + Odmeny. Závisí od znalostí a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vybraný kandidát bude robiť aktívnu podporu predaja originálnych aj generických RX aj OTC produktov (zatiaľ: kardiológia, liečba bolesti, urológia, kašeľ a nádcha. Ďalšie budú postupne pribúdať) z aktuálneho portfólia spoločnosti.
Náplňou práce bude najmä:
▪ Navštevovanie lekární a zdravotníckych zariadení v rámci prideleného regiónu za účelom podpory predaja produktov.
▪ Plnenie stanovených obchodných plánov.
▪ Vytváranie a udržiavanie dobrých vzťahov s klientmi.
▪ Sledovanie a monitorovanie trhu, konkurenčných činností a aktuálnych trendov.
▪ Prezentácia a účasť na rôznych seminároch, kongresoch a sympóziách.

▪ Práca v novovzniknute a rozvíjajúcej sa farmaceutickej firme.
▪ Viac reálnej terénnej práce a menej administratívy.
▪ Veľmi dobrý pracovný komfort (notebook, telefón, i-pad, automobil aj na súkromné účely)
▪ Kultúra rodinnej firmy s otvorenou, úprimnou a priamou komunikáciou a dobrou atmosférou.
▪ Plat zodpovedajúci úrovni pozície.
▪ Skutočný, nie len deklarovaný work – life balance.

Pozícia je zaujímavá pre farmaceutického reprezentanta najlepšie z generickej farmaceutickej spoločnosti, ktorý má skúsenosť s generickými RX, alebo aspoň OTC produktmi.

▪ Svoje materiály prosím posielajte v anglickom, príp. slovenskom jazyku.
▪ Odpovedať budeme všetkým uchádzačom.
▪ Stručné zdôvodnenie prípadného zamietnutia zasielame len kandidátom, ktorí sa zúčastnia osobných pohovorov a požiadajú oň.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Naším klientom je novovzniknutá a rozvíjajúca sa farmaceutická spoločnosť s bohatým portfóliom generických aj originálnych produktov a zaujímavým podielom na Slovenskom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia, Medicína, prípadne Ekonómia alebo Prírodné vedy.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

▪ Prax ako Farmaceutický reprezentant minimálne 1 rok je podmienkou.
▪ Pracovné skúsenosti z generickej farmaceutickej spoločnosti a s predajom RX, alebo aspoň OTC produktov.
▪ Veľmi dobré komunikačné a prezentačné zručnosti.
▪ Pozitívny a aktívny prístup k práci.
▪ Spoľahlivosť a zodpovednosť.
▪ Vodičský preukaz sk. B

"Right people - good job! Right job - happy people!"

ACTIVE Personnel Solutions je personálno - poradenská spoločnosť, ktorá poskytuje profesionálne personálne služby najmä v oblasti vyhľadávania a výberu pracovníkov. Na Slovensku pôsobí od roku 2008.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3135258  Dátum zverejnenia: 14.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 1700 EUR/mes. Brutto Fix + Odmeny. Závisí od znalostí a skúseností.