Junior firemný právnik (absolvent)

ACTIVE Personnel Solutions, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 900 EUR/mes. Brutto. Podľa znalostí a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

▪ Vypracovanie zmlúv, návrhov a podaní
▪ Spracovávanie podkladov
▪ Administratívne spracovanie agendy
▪ Evidencia, kontrola, archivácia spisov
▪ Aktualizácia dokumentov v súvislosti so zmenami v legislatíve a súvisiacich zákonov SR
▪ Komunikácia a styk s orgánmi verejnej správy

▪ Možnosť pracovať v kapitálovo silnej Luxemburskej investičnej spoločnosti
▪ Možnosť získať skúsenosti v oblasti firemného práva a realitného biznisu
▪ Výborné pracovné nástroje a podmienky
▪ Atraktívny plat a ostatné benefity firmy

▪ Pozícia je vhodná pre čerstvého absolventa práva alebo piataka, ktorý bude v máji končiť, pre ktorého je atraktívne pracovať pre zahraničnú investičnú a developerskú spoločnosť.
▪ Svoje materiály prosím posielajte v slovenskom jazyku.
▪ Odpovedať budeme všetkým uchádzačom.
▪ Stručné zdôvodnenie prípadného zamietnutia zasielame len kandidátom, ktorí sa zúčastnia osobných pohovorov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Naším klientom je kapitálovo silná Luxemburská investičná a developerská spoločnosť. Na Slovensku realizovala viacero developerských projektov nie len v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

PRÁVO

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

▪ VŠ právnická
▪ Veľmi dobré minimálne školské znalosti obchodného a správneho práva.
▪ Skúsenosti z realitného biznisu počas štúdia sú veľkou výhodou
▪ Dobré komunikačné zručnosti
▪ Systematický prístup k práci
▪ Pracovitosť, svedomitosť, precíznosť
▪ Zodpovednosť a diskrétnosť

"Right people - good job! Right job - happy people!"

ACTIVE Personnel Solutions je personálno - poradenská spoločnosť, ktorá poskytuje profesionálne personálne služby najmä v oblasti vyhľadávania a výberu pracovníkov. Na Slovensku pôsobí od roku 2008.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3066148  Dátum zverejnenia: 22.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 900 EUR/mes. Brutto. Podľa znalostí a skúseností