Junior Realitný Právnik (Trnava)

ACTIVE Personnel Solutions, s. r. o.

Miesto práce
Trnavský kraj, okres Trnava
Mzdové podmienky (brutto)
1000-1500 € (podľa úrovne znalostí a skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na posilnenie tímu nášho klienta v Trnave hľadáme právnika, ktorého pracovnou náplňou bude hlavne:

▪ Príprava realitných, kúpno-predajných dokumentov (zmluvy, návrhy, podania na kataster , objednávky, faktúry a pod.).
▪ Administratívne spracovanie agendy a organizačná podpora obchodníkov na predajnom mieste developerského projektu Arboria v Trnave.
▪ Aktualizácia dokumentov v súvislosti so zmenami v legislatíve a súvisiacich zákonoch SR
▪ Evidencia, kontrola a archivácia spisov a dokumentov.
▪ Zákaznícka podpora vzhľadom k existujúcim a budúcim zákazníkom (majiteľom predávaných bytov).
▪ Kontrola úhrad a po predajná starostlivosť o klienta.
▪ Komunikácia so zákazníkmi a externými partnermi spoločnosti a riešenie ich požiadaviek a problémov a poskytovanie informácií telefonicky alebo emailom.

▪ Možnosť pracovať v kapitálovo silnej Luxemburskej investičnej spoločnosti.
▪ Možnosť pracovať na jednom veľkom developerskom projekte.
▪ Výborné pracovné nástroje a podmienky.
▪ Atraktívny plat a ostatné benefity firmy.

▪ Pozícia je vhodná pre šikovného právnika najlepšie z realitného biznisu (realitnej kancelárie), ktorý hľadá stabilitu, serióznosť a možnosť využiť svoje doterajšie skúsenosti.
▪ Svoje materiály prosím posielajte v slovenskom jazyku.
▪ Odpovedať budeme všetkým uchádzačom.
▪ Stručné zdôvodnenie prípadného zamietnutia zasielame len kandidátom, ktorí sa zúčastnia osobných pohovorov a požiadajú oň.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Naším klientom je kapitálovo silná Luxemburská investičná a developerská spoločnosť. Na Slovensku realizovala viacero developerských projektov nie len v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

▪ Podmienkou je aspoň 2-ročná právnická prax, najlepšie na obdobnej pozícii v oblasti realít (realitnej kancelárii)
▪ Podmienkou sú skúsenosti s prípravou zmlúv, dokumentov, podaní a vystavovaním faktúr.
▪ Veľmi dobré minimálne školské znalosti obchodného, občianskeho a správneho práva.
▪ Technické, stavebné povedomie je veľkou výhodou.
▪ Skúsenosti s administratívnymi činnosťami z realitného biznisu sú veľkou výhodou.
▪ Systematický prístup k práci, pracovitosť, zodpovednosť a dobré komunikačné zručnosti.

"Right people - good job! Right job - happy people!"

ACTIVE Personnel Solutions je personálno - poradenská spoločnosť, ktorá poskytuje profesionálne personálne služby najmä v oblasti vyhľadávania a výberu pracovníkov. Na Slovensku pôsobí od roku 2008.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2987818  Dátum zverejnenia: 27.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000-1500 € (podľa úrovne znalostí a skúseností)