Samostatný senior účtovník (stavebníctvo)

ACTIVE Personnel Solutions, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1000-2000 € (podľa skúseností, znalostí)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohou tejto pozície je komplexné zastrešenie účtovníctva pre menšiu stavebnú firmu.
Náplňou práce bude najmä:

▪ Účtovanie zverenej agendy, zákaziek (stavebná firma).
▪ Účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr.
▪ Príprava mesačných reportov podľa zákaziek.
▪ Spracovanie daňových priznaní (DPH, daň z motorových vozidiel)
▪ Zostavovanie ročnej účtovnej závierky vrátane inventarizácie.
▪ Spolupráca so stavbyvedúcimi.

▪ Možnosť pracovať v kapitálovo silnej a rýchlo sa rozvíjajúcej Luxemburskej investičnej a developerskej spoločnosti,
▪ Možnosť využiť skúsenosti z oblasti stavebníctva a realít,
▪ Výborné pracovné nástroje a podmienky,
▪ Ústretový a angažovaný pracovný tím,
▪ Plat a ostatné benefity na úrovni úspešnej zahraničnej firmy.

▪ Pozícia je vhodná pre šikovného účtovníka najlepšie zo stavebnej firmy, ktorý hľadá stabilitu, serióznosť a možnosť využiť svoje doterajšie skúsenosti.
▪ Svoje materiály prosím posielajte v slovenskom jazyku.
▪ Odpovedať budeme všetkým uchádzačom.
▪ Stručné zdôvodnenie prípadného zamietnutia zasielame len kandidátom, ktorí sa zúčastnia osobných pohovorov a požiadajú oň.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Naším klientom je kapitálovo silná Luxemburská investičná a developerská spoločnosť. Na Slovensku realizovala viacero atraktívnych projektov nie len v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
OMEGA - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

▪ SŠ, VŠ ekonomická, najlepšie so zameraním na účtovníctvo.
▪ Aspoň 5 rokov praxe na pozícii účtovníka.
▪ Prax na pozícii účtovníka v stavebníctve je veľkou výhodou.
▪ Znalosť účtovného programu KROS - OMEGA, prípadne iný bežne používaný účtovný softvér na podvojné účtovníctvo.
▪ Znalosť daňových a účtovných právnych predpisov.
▪ Aktívny a zodpovedný prístup k práci.
▪ Dôslednosť, precíznosť, odolnosť voči stresu.

"Right people - good job! Right job - happy people!"

ACTIVE Personnel Solutions je personálno - poradenská spoločnosť, ktorá poskytuje profesionálne personálne služby najmä v oblasti vyhľadávania a výberu pracovníkov. Na Slovensku pôsobí od roku 2008.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2894345  Dátum zverejnenia: 17.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000-2000 € (podľa skúseností, znalostí)