Regional Medical Advisor (stredné a východné Slovensko)

ACTIVE Personnel Solutions, s. r. o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
01.03.2017
2500 - 3000 EUR/mesačne Brutto, podľa znalostí a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník na tejto pozícii zastrešuje správu a komunikáciu informácií o liečivách smerom k odbornej verejnosti. Náplňou práce je najmä:

▪ podpora a odborné zastrešenie produktov (liečiv),
▪ poskytovanie technických dát o produktoch obchodnému a marketingovému oddeleniu,
▪ pripravovanie výstupov a analýz produktov pre odborné časopisy,
▪ zavádzanie a kontrola klinických štúdií farmaceutických produktov,
▪ komunikácia s lekármi a ďalšími odborníkmi z daného odboru,
▪ aktívna účasť na seminároch a kongresoch,
▪ odborné školenie zamestnancov, ktorí zodpovedajú za predaj a marketing produktu,
▪ spolupráca s produktovými a ďalšími manažérmi.

▪ zodpovedajúci plat
▪ výborný pracovný komfort
▪ benefity na úrovni úspešnej originálnej farmaceutickej spoločnosti (príspevok na DDS, poistenie, Sick Days 5, dovolenka 25 dní,...)

▪ Pozícia je vhodná pre skúsenejšieho Medical Advisora, prípadne medicínskeho reprezentanta, ktorý má dostatok odborných znalostí a túži po kariérnom raste.
▪ Svoje materiály prosím posielajte v anglickom a prípadne slovenskom jazyku.
▪ Odpovedať budeme všetkým uchádzačom.
▪ Stručné zdôvodnenie prípadného zamietnutia zasielame len kandidátom, ktorí sa zúčastnia osobných pohovorov a požiadajú oň.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Naším klientom je úspešná medzinárodná, originálna farmaceutická spoločnosť s dlhoročnou tradíciou vo svete aj na Slovensku. Zameriava sa najmä na oblasť diabetológie, liečbu hemofílie, liečbu rastovým hormónom a na hormonálnu substitučnú liečbu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

medicína, farmácia, prírodné vedy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

▪ veľmi dobré komunikačné, prezentačné zručnosti a organizačné schopnosti,
▪ minimálne 2 roky skúsenosti vo farmaceutickom biznise,
▪ veľkou výhodou sú skúsenosti z diabetológie,
▪ motivácia pracovať hlavne v teréne (cca 80% pracovného času),
▪ kontakty vo farmaceutickom biznise,
▪ analytické myslenie, dôslednosť, flexibilita.

"Right people - good job! Right job - happy people!"

ACTIVE Personnel Solutions je personálno - poradenská spoločnosť, ktorá poskytuje profesionálne personálne služby najmä v oblasti vyhľadávania a výberu pracovníkov. Na Slovensku pôsobí od roku 2008.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2884571  Dátum zverejnenia: 11.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2500 - 3000 EUR/mesačne Brutto, podľa znalostí a skúseností.