Marketing and Product Manager

ACTIVE Personnel Solutions, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou, čo možno najskôr.
Mzdové podmienky (brutto)
3000 - 3500 EUR/mes. Brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavným poslaním tejto pozície je produktový manažment najmä pre produkty zamerané na kardiovaskulárny systém a zároveň koplexne zastrešiť marketing pre Slovensko.
Náplňou práce bude najmä:
Produkt manažment:
▪ Tvorba stratégie produktov
▪ Komplexná starostlivosť o zverené produktové portfólio
▪ Uvádzanie nových produktov a ich podpora
▪ Marketingové analýzy trhu pre svoje produkty
▪ Školenia medicínskych reprezentantov
▪ Príprava propagačných materiálov
Marketing manažment:
▪ Tvorba marketingovej stratégie pre celú firmu na Slovensku v spolupráci s CEO a marketingovým oddelením v materskej firme
▪ Koordinácia marketingových aktivít na Slovensku
▪ Spolupráca na medzinárodných marketingových projektoch

▪ Práca v zavedenej generickej farmaceutickej firme
▪ Viac reálne produktovej a marketingovej práce a menej administratívy
▪ Veľmi dobrý pracovný komfort (notebook, telefón, automobil aj na súkromné účely)
▪ Kultúra rodinnej firmy s otvorenou, úprimnou a priamou komunikáciou a dobrou atmosférou
▪ Plat zodpovedajúci úrovni pozície v menšej zahraničnej firme a ročné odmeny
▪ Skutočný, nie len deklarovaný work – life balance

▪ Pozícia je vhodná pre marketingového manažéra z farmaceutickej (generickej) firmy, ktorý potrebuje zmeniť prostredie alebo hľadá skutočný work - life balance, prípadne pre skúseného farmaceutického produktového manažéra s ambíciou komplexne zastrešiť marketingový manažment vo firme.

▪ Svoje materiály prosím posielajte v anglickom, prípadne slovenskom jazyku.
▪ Odpovedať budeme všetkým uchádzačom.
▪ Stručné zdôvodnenie prípadného zamietnutia zasielame len kandidátom, ktorí sa zúčastnia osobných pohovorov a požiadajú oň.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Naším klientom je zavedená farmaceutická (generická) spoločnosť s bohatým portfóliom generických produktov a zaujímavým podielom na Slovenskom trhu. Krédom nášho klienta je:“poskytovať kvalitné a dostupné lieky pre každú ľudskú bytosť na svete”!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia alebo medicína.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

▪ Prax na pozícii produktového a ideálne aj marketingového manažéra vo farmaceutickej (generickej) spoločnosti
▪ Prehľad na slovenskom trhu v oblasti generických farmaceutických produktov
▪ Veľkou výhodou sú znalosti produktov zameraných na kardiovaskulárny systém
▪ Znalosti z oblasti marketingu vo farmaceutickom biznise
▪ Veľmi dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
▪ Znalosť angličtiny na aktívnej, pokročilej komunikačnej úrovni kvôli odborným školeniam, aj komunikácii s kolegami v zahraničí
▪ Microsoft Excel na veľmi dobrej úrovni, Word, Power Point na bežnej užívateľskej úrovni
▪ Schopnosť sebamotivácie a samostatnej práce
▪ Tímový hráč
▪ Spoľahlivosť a zodpovednosť
▪ Strategické, analytická a kreatívne myslenie
▪ Vodičský preukaz sk. B

"Right people - good job! Right job - happy people!"

ACTIVE Personnel Solutions je personálno - poradenská spoločnosť, ktorá poskytuje profesionálne personálne služby najmä v oblasti vyhľadávania a výberu pracovníkov. Na Slovensku pôsobí od roku 2008.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2713165  Dátum zverejnenia: 5.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3000 - 3500 EUR/mes. Brutto.