Technológ - normovač v strojárskej výrobe

ACTIVE Personnel Solutions, s. r. o.

Miesto práce
okres Malacky
Termín nástupu
Dohodou, či najskôr.
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1400,-EUR/mes brutto, podľa znalostí a praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

▪ Tvorba a aktualizácia efektívnych pracovných a technologických postupov,
▪ Zlepšovanie a optimalizácia procesov výroby a technologického vybavenia,
▪ Vypracovávanie a vyhodnocovanie časových štúdií s cieľom zistiť, koľko času, pracovníkov a strojového vybavenia je potrebných na uskutočnenie jednotlivých pracovných úkonov a ich optimalizácia vo výrobe,
▪ Vytváranie nových pracovných noriem a normatívov vedúcich k zvýšeniu produktivity práce,
▪ Odhaľovanie neefektívnosti vo výrobnom procese a prijímanie opatrení na jej odstránenie v budúcnosti,
▪ Analyzovanie plnenia pracovných noriem,
▪ Zavádzanie nástrojov na zvyšovanie efektívnosti výrobného procesu (napr. Six Sigma, Kaizen, Lean, poka-yoke a pod.).
▪ Realizácia školení pre výrobných robotníkov na nové pracovné postupy.

▪ Prácu v medzinárodnej stabilnej firme
▪ Jednosmennú prevádzku
▪ Možnosť kontinuálneho vzdelávania a osobného aj profesionálneho rozvoja
▪ Zodpovedajúce platové ohodnotenie.

▪ Pozícia je vhodná pre technicky zameraného absolventa SŠ alebo VŠ technického zamerania, najlepšie so skúsenosťou vo výrobe na pozíciách normovač, technológ alebo procesný inžinier.

▪ Životopisy prosím zasielajte v slovenskom, prípadne aj v anglickom jazyku.
▪ Odpovedať budeme všetkým uchádzačom.
▪ Stručné zdôvodnenie prípadného zamietnutia zasielame len kandidátom, ktorí sa zúčastnia osobných pohovorov a požiadajú oň.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Naším klientom je známa slovenská výrobná spoločnosť, v súčasnosti patriaca pod medzinárodný koncern v oblasti inteligentných zámkov a zabezpečenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

▪ SŠ alebo VŠ technického zamerania,
▪ Prax vo výrobnej firme, ideálne ako normovač, technológ alebo procesný inžinier,
▪ Technické myslenie a snaha veci zlepšovať,
▪ Znalosť pracovných noriem a technických noriem všeobecne,
▪ Dôslednosť, precíznosť,
▪ Komunikačné a organizačné schopnosti,
▪ Pokročilá a lepšia úroveň práce s Excelom
▪ Znalosť LEAN manažmentu, alebo ekvivalentov je výhodou,
▪ Znalosť práce s MS Navision je výhodou.
▪ Vodičský preukaz sk. B,

"Right people - good job! Right job - happy people!"

ACTIVE Personnel Solutions je personálno - poradenská spoločnosť, ktorá poskytuje profesionálne personálne služby najmä v oblasti vyhľadávania a výberu pracovníkov. Na Slovensku pôsobí od roku 2008.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2533226  Dátum zverejnenia: 26.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1400,-EUR/mes brutto, podľa znalostí a praxe.