Web Developer - Team Leader

ACTIVE Personnel Solutions, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou, čo možno najskôr.
1500 - 2200 EUR/mesiac, Dohodou, podľa znalostí a skúseností. Interval je orientačný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

▪ Vývoj webových CMS riešení postavených na platforme Cyclon3 s využitím ďalších najmä open source nástrojov (Template Toolkit 2)
▪ Programovanie portálových a ecommerce riešení hlavne v jazyku Perl, ale aj HTML, CSS, JScript a pod.)
▪ Agilné programovanie v task systéme JIRA
▪ Komunikácia s klientom (získavanie informácií a špecifikácia požiadaviek)
▪ Návrh riešenia a klarifikácia návrhu s klientom
▪ Riadenie zverených projektov a menšieho tímu vývojárov
▪ Dohľad nad kvalitou programátorskej práce

▪ práca s unikátnou platformou a webovým riešením v strednej Európe
▪ atraktívne projekty u renomovaných zákazníkov
▪ orientácia ne open source - linuxové riešenia a technológie
▪ práca v menšej firme, kde je možné riešiť veci rýchlo a a efektívne
▪ možnosť prejsť z výkonnej na team leaderskú pozíciu
▪ primeraný plat a ostatné benefity

▪ Pozícia je vhodná pre skúseného web developera so znalosťou Perl alebo PHP, ktorý sa chce posunúť do team leaderskej pozície a vyhovuje mu kultúra menšej technologickej firmy.

▪ Svoje materiály prosím posielajte v slovenskom jazyku.
▪ Odpovedať budeme všetkým uchádzačom.
▪ Stručné zdôvodnenie prípadného zamietnutia zasielame len kandidátom, ktorí sa zúčastnia osobných pohovorov a požiadajú oň.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Naším klientom je úspešná slovenská IT firma, ktorá poskytuje svojím klientom online portálové a ecommerce riešenia postavené na najmodernejších open source technológiách.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, vývoj softvéru, MATFYZ

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Perl - Pokročilý
PHP - Pokročilý
CSS - Pokročilý
HTML - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

▪ SŠ alebo VŠ vzdelanie IT alebo technického smeru, najlepšie zamerané na vývoj softvéru
▪ Niekoľkoročné skúsenosti vo web developmente, najlepšie v jazyku Perl alebo PHP
▪ Znalosť a prax v ostatných webových technológiách ako (X)HTML, CSS, Java Script a pod.)
▪ Veľkou výhodou je znalosť web CMS platformy: Cyclone3 a nástroja na šablóny Template Toolkit 2
▪ Prax v riadení menšieho tímu ako team leader alebo project owner je veľkou výhodou
▪ Manažérske a organizačné schopnosti
▪ Veľmi dobré komunikačné schopnosti pre jednania s klientmi
▪ Samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť za zverené úlohy sú podmienkou
▪ Znalosť angličtiny na technickej vývojárskej úrovni (nie je nutná aktívna komunikácia)

"Right people - good job! Right job - happy people!"

ACTIVE Personnel Solutions je personálno - poradenská spoločnosť, ktorá poskytuje profesionálne personálne služby najmä v oblasti vyhľadávania a výberu pracovníkov. Na Slovensku pôsobí od roku 2008.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2279310  Dátum zverejnenia: 7.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 - 2200 EUR/mesiac, Dohodou, podľa znalostí a skúseností. Interval je orientačný