Junior Project Manager

ACTIVE Personnel Solutions, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou, čo možno najskôr.
1000 - 1500 EUR/mesiac, Dohodou. Interval je orientačný. NIE JE konkrétnou ponukou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pod vedením Senior Project Managera bude náplňou práce:
▪ Príprava výstavby,
▪ Príprava projektovej dokumentácie,
▪ Vypracovanie/vyhodnocovanie ponúk,
▪ Príprava/analýza cien,
▪ Komunikácia s inžinieringom/úradmi v rámci prípravy výstavby
▪ Vedenie stavby,
▪ Komunikácia s dodávateľmi
▪ Kontrola kvality vykonaných prác,
▪ Kontrola dodržiavanie harmonogramu, termínov a rozpočtu stavby

▪ Možnosť pracovať v kapitálovo silnej Luxemburskej investičnej spoločnosti
▪ Možnosť získať skúsenosti v oblasti projektového manažmentu a výstavby obytných a administratívnych budov
▪ Výborné pracovné nástroje a podmienky
▪ Atraktívny plat a ostatné benefity firmy

▪ Pozícia je vhodná pre absolventa VŠ Stavebnej s niekoľko ročnou praxou, ale aj šikovného čerstvého absolventa, s aktívnou znalosťou angličtiny alebo nemčiny, ktorý chce pracovať pre serióznu zahraničnú developerskú spoločnosť a získať skúsenosti pri výstavbe väčších bytových domov alebo administratívnych budov.
▪ Svoje materiály prosím posielajte v anglickom alebo nemeckom jazyku.
▪ Odpovedať budeme všetkým uchádzačom.
▪ Stručné zdôvodnenie prípadného zamietnutia zasielame len kandidátom, ktorí sa zúčastnia osobných pohovorov a požiadajú oň.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Naším klientom je kapitálovo silná Luxemburská investičná a deveoperská spoločnosť. Na Slovensku realizovala a realizuje viacero developerských projektov výstavby bytových domov a administratívnych budov, nie len v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

▪ VŠ stavebná
▪ Veľmi dobré minimálne školské znalosti v oblasti:
- projektovej dokumentácie a legislatívy
- stavebných metód, techniky a pod.
- inžinierskej činnosti (vedomosti v oblasti vydávaní územného rozhodnutia a/alebo stavebného povolenia, povolenia o predčasnom užívaní stavby, kolaudačného rozhodnutia na pozemných stavbách (budovách) a i.)
▪ Veľkou výhodou sú skúsenosti s:
- prípravou výstavby (projektovej dokumentácie, povoleniami, a pod...)
- realizáciou výstavby najlepšie obytných domov alebo administratívnych centier.
- výberom dodávateľov a následnou komunikáciou s nimi (kontrola, vyjednávanie a pod...)
▪ Dobré komunikačné zručnosti
▪ Analytické myslenie
▪ Pracovitosť, svedomitosť
▪ Systematický prístup k práci
▪ Schopnosť riešiť vzniknuté problémy

"Right people - good job! Right job - happy people!"

ACTIVE Personnel Solutions je personálno - poradenská spoločnosť, ktorá poskytuje profesionálne personálne služby najmä v oblasti vyhľadávania a výberu pracovníkov. Na Slovensku pôsobí od roku 2008.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2235828  Dátum zverejnenia: 25.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1500 EUR/mesiac, Dohodou. Interval je orientačný. NIE JE konkrétnou ponukou.