Web Developer - Viedeň (HTML, CSS, JavaScript, AngularJS alebo Node.js)

ACTIVE Personnel Solutions, s. r. o.

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP (Dohodou)
2500 - 3500 EUR/mesiac, Dohodou. Interval je orientačný. NIE JE konkrétnou ponukou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

▪ Vývoj frontendov pre enterprise zákazníkov
▪ Aktuálny projekt je pre veľkého Rakúskeho dopravcu
▪ Kódovanie a testovanie

▪ Práca pre slovenskú firmu, ktorej sa darí presadzovať na rakúskom trhu
▪ Zodpovedajúce platové podmienky
▪ Možnosť pracovať na zaujímavých projektoch pre veľké firmy
▪ Práca s najmodernejšími SW nástrojmi
▪ Práca v medzinárodnom tíme
▪ Pracovisko je vo Viedni

▪ Pozícia je vhodná pre skúsenejšieho web developera, ktorý už pracoval aj s AngularJS or Node.js a je momentálne bez projektu a hľadá prácu v nemecky hovoriacom prostredí.

▪ Svoje materiály prosím posielajte v nemeckom alebo v anglickom jazyku.
▪ Odpovedať budeme všetkým uchádzačom.
▪ Stručné zdôvodnenie prípadného zamietnutia zasielame len kandidátom, ktorí sa zúčastnia osobných pohovorov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Naším klientom je úspešná slovenská softvérová firma, ktorá pôsobí hlavne v Rakúsku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

najlepšie IT alebo marketing

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

JavaScript - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

▪ Podmienkou je znalosť a prax s technológiami:
¤ Must have: HTML, CSS, JavaScript, AngularJS alebo Node.js
¤ Nice to have: JQuery
▪ Skúsenosti s tvorbou frontendov
▪ Prehľad v oblasti tvorby a zabezpečenia webových rozhraní
▪ Znalosť NEMČINY minimálne na pokročilej (komunikatívnej) úrovni, kvôli komunikácii s kolegami
▪ Znalosť ANGLIČTINY minimálne na mierne pokročilej (manuálovej) úrovni
▪ Možnosť pracovať živnosť alebo s.r.o. je veľkou výhodou

"Right people - good job! Right job - happy people!"

ACTIVE Personnel Solutions je personálno - poradenská spoločnosť, ktorá poskytuje profesionálne personálne služby najmä v oblasti vyhľadávania a výberu pracovníkov. Na Slovensku pôsobí od roku 2008.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2043540  Dátum zverejnenia: 10.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2500 - 3500 EUR/mesiac, Dohodou. Interval je orientačný. NIE JE konkrétnou ponukou.