Product Manager pre Aktuality.sk

ACTIVE Personnel Solutions, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou.
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou, podľa znalostí a praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

▪ Produktový manažment zvereného online produktu – webového portálu zameraného na online spravodajstvo - Aktuality.sk
▪ Zodpovednosť za tvorbu stratégie pre produkt
▪ Návrh nových funkčností, testovanie, vyhodnocovanie efektivity úprav
▪ Spolupráca so šéfredaktorom
▪ Plnenie strategických úloh (napr. zvyšovanie návštevnosti, ziskovosti a pod.)
▪ Realizácia marketingových aktivít na sociálnych sieťach
▪ Kreatívna tvorba zadaní a úzka spolupráca s vývojovým oddelením a grafikom
▪ Príprava analýz návštevnosti, obsahu a trhu

▪ Možnosť sebarealizácie a podieľanie sa na tvorbe spravodajského webu
▪ Zodpovedajúce platové podmienky
▪ Balík zamestnaneckých výhod
▪ Pracovný komfort, služobný telefón, notebook
▪ Prostredie úspešného medzinárodného mediálneho domu

▪ Pozícia je vhodná pre online produkťáka zameraného na obsahové weby, ktorý chce viesť spravodajský portál s vysokou návštevnosťou.

▪ Svoje materiály prosím posielajte v slovenskom alebo v anglickom jazyku.
▪ Odpovedať budeme všetkým uchádzačom.
▪ Stručné zdôvodnenie prípadného zamietnutia zasielame len kandidátom, ktorí sa zúčastnia osobných pohovorov a požiadajú nás o to.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Vydavateľstvá, TV, rozhlas

Naším klientom je líder onlineového trhu na Slovensku, spoločnosť Azet.sk, a.s.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

▪ Podmienkou sú minimálne 2 ročné skúsenosti s tvorbou a riadením obsahového (najlepšie spravodajského) webu
▪ Skúsenosti s tvorbou obsahu pre čitateľov sú veľkou výhodou
▪ Podmienkou je prax v produktovom marketingu zameranom na webové portály alebo produkty
▪ Pozitívny vzťah k oblasti spravodajstva a ľahkého bulváru a onlineu ako takému
▪ Znalosť spravodajských a obsahových webov Azet.sk a konkurencie
▪ Estetické cítenie a kreatívne myslenie
▪ Samostatnosť a schopnosť dosahovať ciele

"Right people - good job! Right job - happy people!"

ACTIVE Personnel Solutions je personálno - poradenská spoločnosť, ktorá poskytuje profesionálne personálne služby najmä v oblasti vyhľadávania a výberu pracovníkov. Na Slovensku pôsobí od roku 2008.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2025695  Dátum zverejnenia: 24.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou, podľa znalostí a praxe.