HR Manažér vo výrobnej firme (Malacky)

ACTIVE Personnel Solutions, s. r. o.

Miesto práce
okres Malacky
Termín nástupu
Dohodou, čo možno najskôr.
1500 - 1800 EUR/mesiac, Dohodou. Interval je orientačný. NIE JE konkrétnou ponukou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzovaná pozícia bude zastrešovať a vykonávať všetky personálne činnosti vo firme pre cca 100 ľudí, a to najmä:
▪ personálnu administratívu (zmluvy, poisťovne, dovolenky,...)
▪ vyhľadávanie a výber zamestnancov
▪ prípravu a spracovanie miezd v systéme HUMAN
▪ vzdelávanie a rozvoj zamestnancov
▪ komunikáciu s materskou spoločnosťou a implementovanie nových procesov a zmien v súlade s lokálnou legislatívou a korporátnými pravidlami
▪ poradenstvo a podporu manažmentu v oblasti personálnych otázok

▪ práca v stabilnej a zavedenej výrobnej firme
▪ medzinárodné štandardy a vyspelú úroveň personálnej práce
▪ možnosť komunikovať v angličtine
▪ možnosť získať nové znalosti a zručnosti v oblasti personálnej práce
▪ zodpovedajúce platové ohodnotenie

▪ Pozícia je zaujímavá pre skúsenejšieho HR profesionála, ktorý má skúsenosti alebo sa chce naučiť a vykonávať mzdy (payroll) a dobre ovláda angličtinu pre prácu v medzinárodnom prostredí

▪ Svoje materiály prosím posielajte v slovenskom a anglickom jazyku.
▪ Odpovedať budeme všetkým uchádzačom.
▪ Stručné zdôvodnenie prípadného zamietnutia zasielame len kandidátom, ktorí sa zúčastnia osobných pohovorov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Naším klientom je medzinárodná firma zaoberajúca strojárskou a drevárskou výrobou pre oblasť bezpečnostných a protipožiarnych riešení.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

HR, mažment a príbuzné odbory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Human - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

▪ VŠ so zameraním na HR, manažment alebo príbuzné oblasti
▪ Prax min. 5 rokov HR alebo príbuznej oblasti.
▪ Prax min. 2 roky na seniorskej pozícii v oblasti HR
▪ Znalosti a skúsenosti na obdobnej pozícii sú veľkou výhodou
▪ Motivácia a chuť spracovávať aj mzdy v rámci HR činností je nutnou podmienkou
▪ Veľmi dobré komunikačné, prezentačné a vyjednávacie zručnosti
▪ Dobrá znalosť anglického jazyka pre komunikáciu s nadriadenými, kolegami a prípravu pravidelného reportingu
▪ Schopnosť seba organizácie a seba motivácie
▪ Ochota príležitostne cestovať na centrálu do Prahy

"Right people - good job! Right job - happy people!"

ACTIVE Personnel Solutions je personálno - poradenská spoločnosť, ktorá poskytuje profesionálne personálne služby najmä v oblasti vyhľadávania a výberu pracovníkov. Na Slovensku pôsobí od roku 2008.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1870947  Dátum zverejnenia: 1.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 - 1800 EUR/mesiac, Dohodou. Interval je orientačný. NIE JE konkrétnou ponukou.