Produkt špecialista - statik (pre kotviace stavebné systémy)

ACTIVE Personnel Solutions, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou.
1200 - 1600 EUR/mesiac, Dohodou podľa znalostí a skúseností. Interval je orientačný.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia je vhodná pre "presvedčeného" statika s veľmi dobrým odborným backgroundom, vynikajúcimi komunikačnými a prezentačnými zručnosťami a výbornou angličtinou.

▪ technické poradenstvo a podpora predaja pre kotviace systémy
▪ príprava a implementácia produktového softvéru projekčným firmám
▪ sledovanie stavieb a spolupráca s obchodníkmi spoločnosti
▪ spolupráca s odbornými spoločnosťami, vysokými školami, na odborných konferenciách a výstavách
▪ realizácia školení projektantov a realizačných firiem
▪ sledovanie trhu, konkurencie, nových trendov a aplikácií
▪ technická podpora v projekčných kanceláriách klientov (statici) a na stavbách, robenie výpočtov, špecifikácií produktov, kreslenie navrhovaných riešení
▪ denná komunikácia so zákazníkmi (projektantmi, projektovými manažérmi, stavby vedúcimi,...)
▪ predvádzanie funkčnosti a kvality produktov priamo na stavbách

▪ možnosť realizovať sa v jednej z najznámejších a najväčších firiem na svete, dodávajúcich stavebnú techniku a profesionálne služby pre stavebníctvo.
▪ možnosť pracovať s najmodernejšou technikou a sofistikovanými softvérovými nástrojmi
▪ možnosť osobného a profesionálneho rozvoja aj na medzinárodnej úrovni
▪ intenzívne vzdelávanie a podpora zo strany firmy
▪ jedinečná firemná kultúra
▪ nadštandardný sociálny program
▪ vynikajúci pracovný komfort: kavlitný notebook a mobil a automobil strednej triedy
▪ zodpovedajúce platové ohodnotenie

▪ Životopisy prosím zasielajte v anglickom, prípadne aj v slovenskom jazyku.
▪ Odpovedať budeme všetkým uchádzačom.
▪ Stručné zdôvodnenie prípadného zamietnutia zasielame len kandidátom, ktorí sa zúčastnia osobných pohovorov.
▪ Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Naším klientom je je jedna z najznámejších a najväčších firiem na svete, dodávajúca stavebnú techniku a vysoko profesionálne služby pre oblasť stavebníctva.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo - statika budov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

▪ veľmi dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
▪ schopnosť prezentácie pred väčším obecenstvom a profesionálmi vo svojom odbore (aj v angličtine)
▪ veľmi dobrá znalosť angličtiny aj na komunikačnej úrovni (nie len čítanie odborných textov)
▪ ochota a schopnosť stále sa vzdelávať a pracovať na sebe
▪ radosť z cestovania a komunikácie s ľuďmi
▪ pozitívne myslenie, sebadôvera a schopnosť dosahovať výsledky

"Right people - good job! Right job - happy people!"

ACTIVE Personnel Solutions je personálno - poradenská spoločnosť, ktorá poskytuje profesionálne personálne služby najmä v oblasti vyhľadávania a výberu pracovníkov. Na Slovensku pôsobí od roku 2008.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1842646  Dátum zverejnenia: 21.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 1600 EUR/mesiac, Dohodou podľa znalostí a skúseností. Interval je orientačný.