System Designer - Integration Technology

ACTIVE Personnel Solutions, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou, čo najskôr.
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou podľa znalostí a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia je súčasťou integračného tímu, ktorý zabezpečuje integráciu rôznorodých systémov do celkového funkčného riešenia (tzv. system of systems). Používa na to rôzne nástroje ako messaging systémy, ESB, BPM prípadne CEP platformy. System Designer je v rámci tejto činnosti zodpovedný za návrh jednotlivých komponentov architektúry (napr. integračných služieb).

Náplň práce:

▪ Participácia na špecifikácii celkovej (E2E) architektúry riešenia (napr. identifikácia integračných služieb a procesov).
▪ Detailný návrh integračných služieb a integračných procesov, tvorba funkčných a technických špecifikácií
▪ Implementácia kľúčových funkcionalít riešenia v prostredí integračnej platformy
▪ Participácia na definovaní E2E testovacích scenárov, prípadne podpora testovania

▪ Zázemie silnej medzinárodnej spoločnosti
▪ Výborné možnosti profesionálneho a odborného rastu
▪ Príjemné pracovné prostredie
▪ Mladý, dynamický tím
▪ Neformálna firemná kultúra
▪ Balík zamestnaneckých výhod

▪ Životopisy prosím zasielajte v anglickom, prípadne aj v slovenskom jazyku.
▪ Odpovedať budeme všetkým uchádzačom.
▪ Stručné zdôvodnenie prípadného zamietnutia zasielame len kandidátom, ktorí sa zúčastnia osobných pohovorov.
▪ Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Naším klientom je medzinárodná IT spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaním komplexných IT služieb a IT riešení. Najmä systémovou integráciou a implementáciou veľkých BSS a OSS systémov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, Informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
XML - Pokročilý
MySQL - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

▪ Ukončené VŠ vzdelanie so zameraním na IT
▪ Minimálne 3 roky praxe v oblasti systémovej integrácie
▪ Všeobecný prehľad o IT technológiách (napr. Oracle PL/SQL, WS-*, REST)
▪ Dobrá znalosť aspoň jednej integračnej platformy (napr. TIBCO BW, Oracle SOA Suite, JBoss Enterprise SOA platform ale aj iné)
▪ Dobrá znalosť XML technológií (XSD, XSLT, XPath…)
▪ Základná znalosť UML
▪ Praktické skúsenosti v programovaní v Java.
▪ Aktívna znalosť anglického jazyka
▪ Zameranie na zákazníka a dobré komunikačné schopnosti
▪ Analytické a logické myslenie
▪ Tímovosť, flexibilita a proaktívny prístup k zvereným úlohám
▪ Silná motivácia učiť sa nové technológie
▪ Flexibilita a prispôsobivosť k zmenám
▪ Ochota cestovať

"Right people - good job! Right job - happy people!"

ACTIVE Personnel Solutions je personálno - poradenská spoločnosť, ktorá poskytuje profesionálne personálne služby najmä v oblasti vyhľadávania a výberu pracovníkov. Na Slovensku pôsobí od roku 2008.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1818250  Dátum zverejnenia: 30.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou podľa znalostí a skúseností.