Web Developer (PHP, MySQL) - Žilina alebo Bratislava

ACTIVE Personnel Solutions, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou.
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou, podľa znalostí, skúseností a výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

▪ Vývoj online produktov (webových portálov, webových služieb) z Azet.sk rodiny:
° Aktuality.sk a Cas.sk - top hráči medzi spravodajskými webmi
° Bistro.sk - je najnovší produkt, ktorý ponúka online objednávanie jedla z obľúbenej reštaurácie.
° Pokec.sk - pozná každý... :o)
° Nehnutelnosti.sk - podobne ako Novostavby.sk a Byty.sk patrí k inzertným webom.
° ... a mnoho mnoho ďalších.
▪ Účasť na vytváraní funkcionality produktu
▪ Kódovanie a testovanie

▪ Práca u lídra online-ového trhu na Slovensku - Azet.sk
▪ Zodpovedajúce platové podmienky
▪ Balík zamestnaneckých výhod
▪ Bezplatné ubytovanie v Žiline pre zamestnancov zo vzdialenejších miest
▪ Prostredie medzinárodného koncernu
▪ Možnosť sebarealizácie
▪ Možnosť podieľať sa na vývoji online produktov už od ich začiatku

▪ Pozícia je vhodná pre skúseného web programátora - zbehlého v PHP a MySQL - ktorý hľadá príležitosť podieľať sa na vývoji webových riešení u najvýznamnejšieho hráča na slovenskom online trhu a pravidelný príjem vyplývajúci z trvalého pracovného pomeru.

▪ Svoje materiály prosím posielajte v slovenskom alebo v anglickom jazyku.
▪ Odpovedať budeme všetkým uchádzačom.
▪ Stručné zdôvodnenie prípadného zamietnutia zasielame len kandidátom, ktorí sa zúčastnia osobných pohovorov.
▪ Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Vydavateľstvá, TV, rozhlas

Naším klientom je najsilnejší mediálny a online dom na Slovensku - Azet.sk (Ringier Axel Springer) s výnimočným postavením na trhu, prinášajúci nové produkty a online služby vyhľadávané klientmi pre ich jedinečný obsah aj formu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

najlepšie IT alebo marketing

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

▪ Podmienkou sú min. 2 roky pracovných skúseností s vývojom webových stránok
▪ Skúsenosti s objektovo orientovaným programovaním
▪ Skúsenosti s riešeniami pracujúcimi s veľkými databázami sú veľkou výhodou
▪ Pokročilé znalosti PHP a MySQL
▪ Pokročilé znalosti JavaScript, HTML, CSS
▪ Prehľad v oblasti tvorby a zabezpečenia webových stránok

"Right people - good job! Right job - happy people!"

ACTIVE Personnel Solutions je personálno - poradenská spoločnosť, ktorá poskytuje profesionálne personálne služby najmä v oblasti vyhľadávania a výberu pracovníkov. Na Slovensku pôsobí od roku 2008.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1552216  Dátum zverejnenia: 18.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou, podľa znalostí, skúseností a výkonu.