PPC marketingový špecialista - expert

Active life, s.r.o.

Miesto práce
Ružová dolina č. 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.02.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PPC A SEO
• Správa Google AdWords a Facebook kampaní a navrhovanie nových
• Návrhy na optimalizáciu, úpravy a skúšanie nových funkcií a trendov
• Analýza kľúčových slov
• Analýza stránky z pohľadu SEO a návrhy na zmenu
• Analýza Google Analytics
• Pravidelné A/B testovanie viacerých kampaní
• Hľadanie, testovanie a správa nových kampaní mimo AdWords (eTarget, INRES, Azetklik + zahraničné)

SOCIAL MEDIA
• Správa stránok na sociálnych sieťach (Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, LinkedIn)
• Návrh príspevkov a tvorba redakčného kalendára
• Odpovedanie a moderácia príspevkov v diskusiách
• Analýza správania fanúšikov a ich interakciu
• Vyhodnocovanie a návrhy na zmenu v rámci sociálnych sietí

COPYWRITTING
• Pridávanie článkov do redakčného systému web stránky
• Kontrola článkov po obsahovej stránke
• Pridávanie UTM preklikov do článkov
• Dohľad nad redakčným kalendárom a copywritterom
• Správa a koordinovanie PR článkov na externých portáloch

NEWSLETTER
• Tvorba obsahu newslettra + rozosielanie podľa redakčného kalendára
• Vyhodnocovanie úspešnosti a reportovanie
• A/B test rozosielania newslettra

OSTATNÉ
• Zodpovednosť za minutý rozpočet
• Dosiahnutie KPI cieľov
• Pravidelné reportovanie nadriadeným a vytváranie analýz (trhu a konkurencie)
• Prieskumy trhu s marketingovými nástrojmi a ich testovanie
• Spolupráca s inými kolegami a agentúrami
• Pravidelné školenie a vzdelávanie
• Pomoc pri organizovaní interných eventov
• Vytváranie súťaží a ich vyhodnocovanie

• Mladý a kreatívny kolektív
• Možnosť sebarealizácie a kreativity
• Notebook
• Príspevok na stravu
• Pravidelné teambuildingy
• Zľava na vlastné produkty

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Google AdWords - expert
Google Analytics - expert
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Počet rokov praxe

3

• Samostatná osoba, so skúsenosťami s nastavovaním PPC kampaní
• Od uchádzača očakávame neustále vzdelávanie a sebarozvoj v danej oblasti
• Logické uvažovanie a schopnosť pracovať s množstvom informácií
• Odolnosť voči stresu

Spoločnosť Active life, s.r.o. sa zaoberá vývojom e-commerce projektov, distribúciou tovarov a služieb, doma i v zahraničí. Sme stabilná a rýchlo rastúca spoločnosť. Za posledný rok sme zaznamenali viac ako 60% rast.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Ružová dolina č. 6
82108 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. art. Marcela Olšavská
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2694001   Dátum zverejnenia: 6.12.2016