Ponúkame prácu skladník, manipulant Teplička nad Váhom - doprava zabezpečená

Active Job, s.r.o.

Miesto práce
Teplička nad Váhom, okres Žilina
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nakladanie, balenie, vybaľovanie a expedícia tovaru a iného prideleného skladového materiálu, manipulácia s príslušným materiálom, montáž dielov, pomocné práce v sklade, plnenie iných úloh podľa pokynov zamestnávateľa.

- Doprava zabezpečená v celom Žilinskom kraji
- Práca vhodná aj pre ženy
- V prípade záujmu zamestnávateľ môže poskytnúť zamestnancovi školenie na preukaz: vysokozdvižný, nízkozdvižný vozík
- Nadčas cez týždeň – 25 % z priemernej mzdy + dosiahnutá mzda
- Nadčas cez sobotu a nedeľu – 50 % z priemernej mzdy + dosiahnutá mzda
- Práca vo sviatok – 100 % z priemernej mzdy + dosiahnutá mzda
- Nočný príplatok - 0,62 €/hod. (za prácu v noci v čase 22:00-6:00)
- Poobedný príplatok – 0,17 €/hod. (za prácu v poobednej zmene v čase 14:00-22:00)
- 13. plat
- Produkčný bonus

V prípade, že Vás ponuka zaujala a spĺňate naše požiadavky životopisy zasielajte na email: [email protected] alebo nás kontaktujte na tel.č. 0910971910

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- Zodpovednosť
- Dobrý zdravotný stav
- Pracovná disciplína
- Chuť pracovať

Active Job,s.r.o. je Slovenská personálna agentúra. Poskytujeme prvotriedne poradenské služby pre spoločnosti hlavne v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2665088  Dátum zverejnenia: 27.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou