Dlhodobá práca vo výrobe v Žiline s možnosťou ubytovania !

Active Job, s.r.o.

Žilina, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Žilina
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Manuálna práca na výrobnej linke v automobilovom priemysle alebo obsluha strojov, prípadne práca v sklade
- montáž finálneho výrobku, výroba autosedačiek
- plnenie úloh zadaných team lídrom
- trojzmenná prevádzka

Dlhodobé zamestnanie v modernom závode
- v prípade potreby možnosť zabezpečiť ubytovanie s príspevkom 200 €
- Práca na TPP
- Zvyšovanie kvalifikácie
- Zázemie stabilnej spoločnosti
- Dochádzkový bonus, letný a zimný bonus
- Špeciálny koncoročný bonus
- Výrobné bonusy a všetky zákonné príplatky
- V prípade potreby možnosť využívať firemnú autobusovú dopravu zo stanice

V prípade, ak Vás naša ponuka zaujala, svoje životopisy nám zasielajte na email: [email protected] alebo nás kontaktujte na tel. číslach 0910 971 910, 0910 981 910
Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas k spracovaniu osobných údajov a povolenie uchádzača na vyžiadanie referencií. V zmysle § 7 ods. 2 zák. č. 122/2013 Z.z. udeľujem spoločnosti Active Job, s.r.o., IČO 47 757 485 svoj výslovný súhlas k spracovaniu osobných údajov v celom rozsahu uvedenom v tomto formulári pre účely sprostredkovania zamestnania, beriem na vedomie, že v tomto čase je tento súhlas neodvolateľný. Týmto povoľujem spoločnosti Active Job , s.r.o., IČO 47 757 485 kontaktovať mojich bývalých zamestnávateľov, za účelom vyžiadania si príslušných pracovných posudkov. Beriem na vedomie, že tieto referencie nebudú zverejnené žiadnej tretej strane bez môjho súhlasu. Prehlasujem, že všetky informácie uvedené v tomto formulári sú presné a pravdivé.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Manuálna zručnosť
- Zodpovednosť
- Dobrý zdravotný stav
- Pracovná disciplína
- Chuť pracovať

Active Job,s.r.o. je Slovenská personálna agentúra. Poskytujeme prvotriedne poradenské služby pre spoločnosti hlavne v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2590538  Dátum zverejnenia: 18.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou