Dlhodobá práca pre zváračov TIG !

Active Job, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, okres Žilina, okres Levice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 10 Eur/ H.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ZVÁRAČ TIG 141 t bw 8, nerezové potrubia
Požiadavky - znalosť zvárania metódou TIG, nutná prax vo zváraní, ovládanie čítania technickej dokumentácie, dobrý zdravotný stav.
Hľadáme hlavne zváračov na živnosť.

- dlhodobá práca v slovenskej spoločnosti
- motivujú finančné ohodnotenie
- možnosť práce nadčas
- Výhodou je, že dáme možnosť aj ľuďom s
prepadnutým certifikátom obnoviť si ho. Najdôležitejšie je byť šikovný a mať prax na uvedenej pozícii.

V prípade záujmu zašlite svoj životopis na adresu: [email protected]. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Mladá dynamická spoločnosť pôsobiaca od roku 2010 na slovenskom, českom, poľskom a okolitom trhu. Spoločnosť sa zameriava na výrobu konštrukcií a nástrojov prostredníctvom individuálneho prístupu a komplexých služieb.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Požadujeme odbornú spôsobilosť v zmysle STN EN 287-1:2012 pre nasledovnú metódu zvárania :
141 - zváranie antikorových ocelí.
Znalosť čítania technickej dokumentácie!
V prípade spolupráce na zmluvu o dielo platný živnostenský list s predmetom podnikania: zváračske práce. - zváranie antikorových ocelí.

Active Job,s.r.o. je Slovenská personálna agentúra. Poskytujeme prvotriedne poradenské služby pre spoločnosti hlavne v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1860319  Dátum zverejnenia: 8.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 10 Eur/ H.