Obchodno-technické zastúpenie pre priemyselné a vedecké aplikácie - vákuové technológie

Activair SK s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.11.2014

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vytváranie obchodných príležitostí v oblasti priemyslu R&D na Slovensku
- technická a obchodná podpora pre vákuové aplikácie
- spracovávanie verejných tendrov
- príprava seminárov pre zákazníkov
- cestovanie po Slovensku

- stabilné a príjemné pracovné prostredie
- spoľahlivý a profesionálny tím kolegov
- nadštandardné osobné ohodnotenie s motivačný zložkou
- telefón, notebook
- príspevok na stravovanie
- príspevok na poistenie
- podiel na zisku firmy - 13. plat + odmeny (pri stanovených cieľoch)
- auto na súkromné ​​účely (po zapracovaní)
- školenia v zahraničí

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce: Bratislava nebo okolie.
Možnosť nástupu od 1.9.2014 do 1.1.2015

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stojárstvo, fyzika, náuka o materiáloch alebo podobné.

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
UNIX/Linux - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- inteligencie
- samostatnosť
- pracovitosť
- profesionálne vystupovanie
- komunikatívnosť a ľudskosť
- schopnosť riešiť problémy
- ochota učiť sa novým veciam
- znalosť vedeckého prostredia
- znalosť analytických metód vo fyzike, chémii, materiálovom inžinierstve

Skupina Activair ako svoju primárnu činnosť zabezpečuje komplexné dodávky v oblasti vákua a vákuovej techniky. Ponúkame predaj nových, repasovaných zariadení, servis, inštalácia, modernizácia, poradenstvo, konštrukciu, výskum a vývoj. Dodávame tiež technológia stlačeného vzduchu, priemyselných filtrov, filtračných systémov, separátorov, vzduchových nožov a ofukovacích systémov. V prípade náhlej poruchy alebo havárie sme schopní zabezpečiť zapožičanie, prenájom náhradného zariadenia alebo rýchlu dodávku náhradných dielov. Pôsobíme na celom území Českej republiky (Activair s.r.o.), Slovenskej republiky (Activair SK s.r.o.) v Európe i mimo nej. Sme členmi Českej vákuovej spoločnosti (ČVS) a Slovenskom vákuovej spoločnosť (SVS). Implementovali sme a udržiavame systémy riadenia kvality podľa ISO 9001 a environmentálneho manažérstva podľa ISO 14001 Spolupracujeme s významnými českými, slovenskými i európskymi univerzitami a výskumnými centrami.
ID: 1845211  Dátum zverejnenia: 25.8.2014