Inštruktor lanového centra

ACTION LAND, s.r.o.

Miesto práce
ACTION PARK Čunovo, Schengenska, 851 10, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4 - 7 EUR/hodina, Závisí od skúseností a iných kritérií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie návštevníkov lanového centra na lanových prekážkach, inštruktáže k lezeniu na lanovej dráhe
Starostlivosť o lezeckú techniku
Príprava lanového centra pred a po aktivite
Možnosť brigády aj na iných aktivitách a teambuildingových hrách
Práca formou brigády aj cez víkendy a sviatky
Miesto výkonu práce zábavný areál ACTION PARK Čunovo, Schengenska 851 10 (blízko maďarských hraníc Čunovo- Rajka)

Podmienka: absolvovanie nášho kurzu inštruktora lanového centra v termíne od 1.5.-4.5.2014, hodnota kurzu 110 EUR, z toho min. platba 49 EUR, zvyšok sumy možnosť odpracovania si tejto sumy. V prípade záujmu o školenie, sa prihláste mailom na [email protected] alebo telefonicky na číslach 0904 22 33 33, 0905 22 33 33
Termín školenia: 1.5.-4.5.2014

V prípade záujmu možnosť doplnenia ďalších termínov školenia.

Areál ACTION PARK Čunovo sa nachádza 15 km od centra Bratislavy, v príjemnom prírodnom prostredí. Okrem lanového centra s viac ako 30 lanovými prekážkami a fun atrakciami vo výške sa tu nachádza aj:
S.W.A.T. Paintbalové ihrisko - plné zákopov, odstreľovní, bunkrov a iných prekážok
Offroad dráha, kde si zajazdíte na buginách, štvorkolkách a segway
Multifunkčné ihrisko (futbal, volejbal, bedminton, ringo)
Indiánska osada s Típí stanom, ohniskom a strelnicami (kuša, luk)
Ihrisko pre extrém golf
Ihrisko pre pentague
Detské atrakcie (trampolína, hojdačka...)
Bazén (6,3 x 4 m)
Altánok pre barbeque
A široký priestor na ďalšie aktivity, party stany, teambuilding a iné...

Práca v mladom, dynamickom kolektíve
Práca v príjemnom prírodnom prostredí

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

-komunikatívny
- vzťah k športu
- výhodou znalosť horolezeckej techniky
- výhodou znalosť cudzieho jazyka- angličtina, nemčina
- flexibilný pracovný čas
- skúsenosti s lanovou prácou výhodou
- min. vek 18 rokov

Sme športová a teambuildingová firma, prevádzkovateľ areálu Action Park Čunovo (www.actionpark.sk) a adrenalínovej veže Action Tower Pezinok (www.actionzazitky.sk). Ponúkame programy alebo originálne nápady pre športové, zábavné, kultúrne a spoločenské podujatia aj mimo našich zariadeni (www.actionland.sk).
Popri prevádzke športovisk sa zaoberáme aj výstavbou a prenajmom Mongólskych júrt (www.mongolskejurty.sk)

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1462591  Dátum zverejnenia: 14.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 - 7 EUR/hodina, Závisí od skúseností a iných kritérií