Bezpečnostní konzultant

Actinet Informační systémy s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost Actinet Informační systémy s.r.o. nabízí zaměstnání na pozici konzultanta pro bezpečnost informačních a komunikačních technologií.

Popis pozice

Jako bezpečnostní konzultant se budete podílet na navrhování, implementaci a dlouhodobém provozování bezpečnostních řešení. Budete komunikovat se zákazníky i s podporou na straně výrobců bezpečnostních produktů, jako součást týmu našich odborníků prohloubíte své znalosti v oblasti bezpečnosti a získáte přístup ke špičkovým technologiím i zkušenosti s rozsáhlými bezpečnostními projekty u řady významných společností, které využívají našich služeb.

Očekáváme od Vás

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání,
  • čistý výpis z rejstříku trestů,
  • znalost problematiky síťové a aplikační bezpečnosti,
  • zkušenosti s administrací OS unixového typu,
  • znalost anglického jazyka,
  • ochotu cestovat, vzdělávat se, získávat certifikace.

Nabízíme Vám

  • notebook,
  • mobilní telefon i pro soukromé účely,
  • po zapracování služební automobil,
  • v případě potřeby průběžný kurs anglického jazyka,
  • pružnou pracovní dobu,
  • stravenky, nápoje, pojištění,
  • přátelský a zkušený tým,
  • pracovní uplatnění v oblasti nejnovějších informačních technologií,
  • stabilní zázemí společnosti s více než 18letou historií,
  • kanceláře v příjemné lokalitě,
  • vhodné pro absolventy,
  • zajímavé finanční ohodnocení.

Místo výkonu práce: Praha

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3096350  Dátum zverejnenia: 8.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.