Študent/študentka – administratívna práca na oddelení financií

Actavis, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava - Podunajské Biskupice, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme študenta/študentku na administratívnu prácu na oddelení financií:
- Účtovanie faktúr
- Kontrola mesačných vyúčtovaní
- Reporty pre financie

Ak ste riadnym študentom/študentkou vysokej školy alebo univerzity s ekonomickým zameraním, máte uvedené znalosti, resp. predchádzajúcu prax a záujem o túto pracovnú pozíciu, zašlite nám svoj životopis na adresu:
[email protected]
Adresa spoločnosti
Actavis s.r.o.
Popradská 34
821 06 Bratislava

Pozorne si prečítajte prosím nasledujúci text a priložte ho k vášmu emailu-listu.

Dobrovoľne udeľuje spoločnosti Actavis, s.r.o., IČO: 358 00 763, Popradská 34, 821 06 Bratislava (ďalej len Actavis), súhlas so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. v nasledovnom znení: „Týmto prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti Actavis dobrovoľne a sú pravdivé. Zároveň súhlasím s evidenciou a spracovaním poskytnutých údajov oprávnenými osobami Actavis za účelom a v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam, alebo na účel zavedenia predzmluvných vzťahov podľa §10 ods. 3 písm. b) zákon č. 122/2013 Z.z.. V prípade odvolania tohto súhlasu, alebo uplynutí lehoty, alebo v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované, spoločnosť Actavis osobné údaje, ktoré o mne získala, bezodkladne zlikviduje. Spoločnosť Actavis ma poučila o právach vyplývajúcich z § 28 zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia, ako aj o poskytnutí osobných údajov tretej strane t.j možnému zamestnávateľovi a ústrediu práce sociálnych vecí a rodiny “ Kandidát zároveň poskytuje svoj súhlas s využívaním elektronického kontaktu uvedeného vyššie, za účelom poskytnutia obchodných ponúk a reklamných materiálov týkajúcich sa služieb, či prieskumov spoločnosti Actavis v zmysle § 62 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronickej komunikácii.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Zodpovednosť, flexibilita, komunikatívnosť, spoľahlivosť, zmysel pre detail

Farmaceutická spoločnosť zastupujúca zahraničných výrobcov liekov na slovenskom trhu

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2274831  Dátum zverejnenia: 5.10.2015