Finančný analytik a controller - junior

Across Investment Management, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.05.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava podkladov pre reporting a kooperácia na zlepšovaní
reportingového systému
- reporting na pravidelnej báze
- ad hoc reporty, analýzy a úlohy v oblasti finančného manažmentu
- spracovanie dokumentácie a vedenie elektronickej evidencie k
finančným transakciám
- podiel na vypracovávaní rozpočtu, forecastov a finančného plánu
- spolupráca s účtovným oddelením a projektovými manažérmi

- zaujímavá práca v stabilnej a rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti
- rôznorodosť práce - možnosť získania skúseností z komplexného finančného riadenia spoločnosti, res. skupiny spoločností a účasť na viacerých projektoch
- možnosť kariérneho rastu
- 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- mladý a dynamický kolektív
- balík zamestnaneckých výhod v hotelovej sieti a lyžiarskom stredisku patriacom do skupiny spoločností

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis na e-mailovú adresu: [email protected].

Do predmetu správy prosím uveďte názov pozície "finančný analytik" a nezabudnite uviesť telefónne číslo, na ktorom budete zastihnuteľný

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Vo svojom e-maily prosím uveďte: Týmto udeľujem súhlas so spracovaním mojich osobných údajov spoločnosti Across Investment Management, a. s., so sídlom Zochova 3, 811 03 Bratislava podľa zák. č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Visual Basic - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

1 rok

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme motivovaných ľudí s víziou uplatnenia sa v oblasti finančného manažmentu v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti.
Pozícia je vhodná pre absolventov a študentov posledného ročníka VŠ so záujmom o hlavný pracovný pomer.
Vyžadujeme:
- analytické myslenie, precíznosť a orientáciu na detail
- systematický prístup k práci
- samostatnosť a ochotu učiť sa
- znalosť súvislostí a kategórií finančného manažmentu
- orientácia v podvojnom účtovníctve
- dobrá znalosť MS Excel je nevyhnutnosťou
- skúsenosti s Visual Basic pre Excel sú výhodou
-komplexný pohľad na podnikové procesy

Spoločnosť pôsobí na slovenskom finančnom a investičnom trhu už viac ako 13 rokov. Pre privátnych a inštitucionálnych investorov ponúka široké spektrum služieb v oblasti investícií – investičné poradenstvo, portfólio manažment a private equity, ako aj daňové, právne a fiduciárne služby. Private equity divízia spoločnosti sa zameriava na oblasť retailu, ľahkého priemyslu, cestovného ruchu a hotelierstva.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 987676  Dátum zverejnenia: 28.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou