Asistentka predaja - CORNER Bratislava Aupark

ACROL s.r.o

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
15.09.2016
Mzdové podmienky (brutto)
pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj pánskeho tovaru značky Hackett London a Polo Ralph Lauren
Budovanie dobrých vzťahov so zákazníkmi, oboznamovanie zákaznikov s históriou značiek Hackett London a Polo Ralph Lauren
Asistencia zákaznikovi s výberom tovaru, prezentácia tovaru
Odborné poradenstvo
Práca s pokladničným systémom
Starostlivosť o vystavený tovar
Dopĺňanie tovaru
Upratovanie a udržiavanie prevádzky

Práca v mladom kolektíve
Možnosť kariérneho postupu
Práca s luxusnými módnymi značkami
Zaujimavé platové ohodnotenie a bonusy
Výrazné zamestnanecké zľavy na tovar značky Hackett London a Polo Ralph Lauren
Zázemie stabilnej a spoľahlivej spoločnosti
Priestor pre vaše nápady

V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis s fotkou, emailom na adresu: [email protected]. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prejavený záujem. Úspešných kandidátov, ktorých vyberieme na základe životopisov pozveme na osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Príjemné vystupovanie a výborná komunikácia so zákazníkmi
Upravený vzhľad a vzťah k móde
Zodpovedný prístup k práci
Silná motivácia
Tímový prístup
Ochota pracovať s ľuďmi
Flexibilita a ústretovosť

Predajňa CORNER je výhradný predajca značky HACKETT LONDON, ktorá sa zaraďuje do skupiny “Luxury Goods” brands, a oficialny predajca značky Polo Ralph Lauren, ktorá je synonymom športu POLO.

Kolekcia anglického dizajnéra Jeremy Hacketta – HACKETT LONDON je zameraná na mužov, ktorí sa radi obliekajú v individuálnom štýle vhodného na akúkoľkvek príležitosť. Luxusné saká a košele pre sofistikovaný vzhľad, svetre z kašmíru z prvotriednej kvality na voľný čas, tak ako aj tomu zodpovedajúce doplnky.

Športová rada Hackett London je ovplyvnená jej sponzorskými aktivitami prestížnych športových podujatí. Či už je to sponzoring Britského Armádneho Polo tímu (ktorého členmi sú aj členovia anglickej kráľovskej rodiny), ako aj pretekárskeho tímu Aston Martin racing, alebo sponzoring veslárskej sútaže medzi Oxford a Cambridge Univerzitami – to všetko má svoj odraz v športovej kolekcii Hackett London.

Pre tých, ktorí holdujú elegantne športovému štýlu, čakajú v predajni Corner prepracované Polo tričká, košele a pulóvre medzinárodne uznávaného dizajnéra RALPHA LAURENA.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2697101  Dátum zverejnenia: 19.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: pri osobnom pohovore