Manažér kvality výroby / Inžinier kvality

AConsulting HR, s.r.o.

Miesto práce
Štúrovo, Nitriansky kraj
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste ambiciózny, máte technické myslenie, aktívne ovládate anglický jazyk a radi by ste sa uplatnili v oblasti koordinovania kvalityvýroby? Tak hľadáme práve Vás!!!

Hlavné pracovné úlohy na pracovnej pozícii budú:

- IMS - koordinovanie a riadenie realizácie integrovaného systému zabezpečenia kvality, ktorý má spĺňať požadované normy kvality
- vypracovanie vnútornej normy kvality a zabezpečovanie ich dodržiavanie
- sledovanie procesov - koordinovanie, hľadanie optimálnych riešení, vytváranie plánu implementácie výsledkov optimalizácie procesov (Vykonávanie interných auditov, riešenie reklamácií, vykonávanie analýz chybovosti a sledovanie nápravných opatrení.)
- analyzovanie: uskutočňovanie analýzy kvality práce (monitorovanie výsledkov, tvorba grafov, navrhovanie riešení na zlepšenie výroby)
- reporting - zabezpečovanie pravidelných výkazov a hlásení, ponúka vhodné riešenia
- prijímanie opatrenia zamerané na priebežné zvyšovanie kvality
v spolupráci s vedením o dodržiavanie spracovateľských a výrobných špecifikácií každého výrobku
- starostlivosť o spoľahlivosť všetkých údajov vypovedajúcich o kvalite výroby
- v spolupráci s ostatnými útvarmi pripravuje správy o zachovaní a zvyšovaní potrebnej kvality.

- práca v stabilnej výrobnéj spoločnosti
- možnosť odborného a profesijného rastu

V prípade, že Vás ponuka oslovila a spĺňate profesijné požiadavky, svoje štruktúrované životopisy v slovenskom a anglickom jazyku spolu s motivačným listom zasielajte do 25.03.2017

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Polygrafický, vydavateľský priemysel

Našim klientom je zahraničná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert
Microsoft Excel - Expert

Vodičský preukaz

B

- VŠ vzdelanie II. stupňa technického zamerania
- PC - MS OFFICE na užívateľskej úrovni
- aktívna znalosť anglického jazyka nevyhnutnou podmienkou
- prax 2.roky v podobnej pozíci
- vynikajúce prezentačné a komunikačné zručnosti
- schopnosť vybudovať si autoritu
- flexibilita, ochotna učiť sa nové veci a prispôsobiť sa novým trendom, tímový hráč,
- analytické a logické myslenie, samostatnosť,
precíznosť, schopnosť riešiť problémy,
- odolnosť voči stresu,
- ochota učiť sa nové veci

Personálna spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania pre jednotlivé úrovne manažmentu, špecialistov, referentov, obchodníkov, realizovaním personálneho poradenstva.

Poslaním spoločnosti AConsulting HR, s.r.o. je pomôcť spoločnostiam kvalifikovaným personálnym poradenstvom pri výbere nových zamestnancov, pre aktívne napĺňanie firemných stratégií a plánov, a tak zabezpečiť ich úspechy v podnikateľskej aktivite, pretože: „ľudia tvoria firmu a napĺňajú jej ciele“.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2980249  Dátum zverejnenia: 20.3.2017