Junior Konzultant pre obchodné reťazce

ACNielsen Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Plynárenská 1, Bratislava
Termín nástupu
15.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnanec pracuje v tíme Retailer Services. Komunikuje s klientami z oblasti retailu - obchodnými reťazcami, ktoré sú našimi obchodnými partnermi, s ktorými spolupracujeme na základe dlhodobých obchodných vzťahov.
Konzultant svojimi osobnými a odbornými schopnosťami pomáha našim partnerom naplniť ich ciele. Náplňou jeho práce je poskytnutie kompletného servisu súvisiaceho s maloobchodným prieskumom trhu, práca na samostatných projektoch, školenia zamestnancov klienta. Avšak hlavnou náplňou je "client management", čo predstavuje efektívne riadenie očakávaní klienta a ich napĺňanie, s tým súvisí analýza výsledkov prieskumu trhu predajnosti rýchloobrátkového tovaru, ale i ich následná prezentácia pred klientom na rôznych stupňoch riadenia, od oddelenia nákupu až po TOP management.
Pozícia je juniorská, vhodná pre absolventov vysokých škôl, študentov 5.ročníka vysokej školy, prípadne kandidátov najviac s 1-2 ročnou praxou.

práca v príjemnom kolektíve v príjemnom prostredí; zázemie silnej medzinárodnej firmy ; zaškolenie a široký školiaci program; možnosť ďalšieho rozvoja a kariéry i mimo SR (celý svet); pružný pracovný čas; firemné akcie.

Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybratých uchádzačov, ktorí úspešne absolvovali písomný test.
Každý kandidát nám doručením životopisu dáva súhlas k spracovaniu svojich osobných údajov v internej personálnej databáze našej spoločnosti. Údaje sú uchované po dobu 1 roka, po uplynutí tejto doby budú zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vysokoškolské vzdelanie - ekonomické zameranie
výborné prezentačné, komunikačné schopnosti;
analytické a obchodné myslenie;
proaktivita, samostatnosť a spoľahlivosť;
anglický jazyk;
pokorčilá znalosť ppráce s MS Office

Nielsen Holdings N.V. (NYSE:NLSN) je globálny dodávateľ marketingových dát, na Slovensku pôsobí pod názvom ACNielsen Slovakia s.r.o. Globálna spoločnosť Nielsen so sídlom v New Yorku pôsobí vo viac ako 100 krajinách sveta, vykonáva merania a analýzy pohybov trhov zameraných na rýchloobrátkový tovar a zvyklostí správania spotrebiteľov. Pre viac informácií navštívte www.nielsen.com . Na Slovensku na hlavný pracovný pomer zamestnávame viac ako 30 zamestnancov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Plynárenská 1
821 09 Bratislava
ID: 2767254   Dátum zverejnenia: 14.10.2016