Client Support

ACNielsen Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Kocelova 9, 821 08 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
01.05.2014
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnanec pripravuje prezentácie, reporty, tabuľky a analýzu dát ako aj administratívnu podporu pre tím konzultantov na klientskom oddelení. Zabezpečuje a koordinuje internú komunikáciu s ďalšími oddeleniami vnútri spoločnosti.
Pracuje s číslami, vyhľadáva trendy a vyhodnocuje ich, zaškoľuje zamestnancov klientov do práce s Nielsen softwarom a inštaluje im software, podpora pre klientských konzultantov. Práca je vhodná najmä pre študentov posledného ročníka VŠ a absolventov VŠ hlavne ekonomického zamerania. Nie je vhodná pre uchádzačov s viac ako 2ročnou praxou.

Ponúkame :
Prácu v kolektíve medzinárodnej spoločnosti a výborný kolektív
Plné zaškolenie
Možnosť ďalšieho profesného rastu a postupu
Zamestnanecké výhody - príspevok na kulturné a športové využitie, pružný pracovný čas, firemné akcie..

Prosíme o doručenie životopisu v anglickom jazyku. Vybraní uchádzači budú pozvaní na pohovor v priebehu 10 dní od uverejnenia inzerátu. Ostatným uchádzačom z kapacitných dôvodov nebudeme môcť odpovedať.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Výborné analytické a komunikačné schopnosti
Pokročilá znalosť MS Excel a MS PowerPoint
Pokročilá znalosť anglického jazyka
Samostatnosť a spoľahlivosť, schopnosť rýchlej orientácie
Príjemná osobnosť otvorená novým veciam
Technické a softwarové schopnosti
Študent posledného ročníka príp. čerstvý absolvent VŠ , výhodou ekonomického smeru

O spoločnosti NielsenIQ

NielsenIQ je globálna spoločnosť zameraná na meranie a analýzu dát, ktorá poskytuje najkomplexnejší a najdôveryhodnejší pohľad na spotrebiteľov a trhy na celom svete. Poskytujeme výrobcom rýchloobrátkového spotrebného tovaru a maloobchodníkom presné, použiteľné informácie/postrehy a kompletný obraz zložitého a meniaceho sa trhu, na ktorom sa spoločnosti inovujú a rastú. Náš prístup spája naše NielsenIQ dáta s inými zdrojmi údajov, ktoré pomáhajú klientom z celého sveta pochopiť, čo sa deje práve teraz a čo sa ešte len bude diať a ako najlepšie ďalej postupovať podľa týchto poznatkov. Sme radi, že môžeme byť v strede diana. Preto nás nájdete vo viac ako 90 krajinách, ktoré pokrývajú viac ako 90% svetovej populácie. Viac informácií nájdete na www.niq.com.

NielsenIQ na Slovenskom trhu pôsobí pod obchodným menom ACNielsen Slovakia s.r.o. a zamestnáva v hlavnom pracovnom pomere 50 zamestnancov.

About NielsenIQ

NielsenIQ is a global measurement and data analytics company that provides the most complete and trusted view available of consumers and markets worldwide. We provide consumer packaged goods manufacturers/fast-moving consumer goods and retailers with accurate, actionable information and insights and a complete picture of the complex and changing marketplace that companies need to innovate and grow. Our approach marries proprietary NielsenIQ data with other data sources to help clients around the world understand what’s happening now, what’s happening next, and how to best act on this knowledge. We like to be in the middle of the action. That’s why you can find us at work in over 90 countries, covering more than 90% of the world’s population. For more information, visit www.niq.com.

NielsenIQ is committed to hiring and retaining a diverse workforce. We are proud to be an Equal Opportunity/Affirmative Action-Employer, making decisions without regard to race, color, religion, gender, gender identity or expression, sexual orientation, national origin, genetics, disability status, age, marital status, protected veteran status or any other protected class.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1717293  Dátum zverejnenia: 17.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou