Stavbyvedúci – projektový a stavebný manažér

ACG consulting s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečenie plynulého postupu výstavby podľa schválenej projektovej, rozpočtovej a výrobnej prípravy.
• Spolupráca pri vypracovaní technickej prípravy stavieb.
• Zabezpečenie úloh v odovzdávanom konaní dokončujúcich objektov a stavieb.
• Zabezpečenie externej a odbornej spolupráce subdodávateľov
• Zabezpečenie splátkovania prác a fakturácie za vykonané práce podľa platných predpisov a schváleného rozpočtu.
• Zostavovanie mesačných a týždenných operatívnych plánov stavby, nahlásenie potreby materiálu, mechanizácie, mechanizácie a dopravy hlavnému stavbyvedúcemu.
• Riadenie a kontrola práce všetkých majstrov, ich oboznamovanie s úlohami obsiahnutými v OP.
• Kontrola plnenia plánovaných úloh stavby vo všetkých ukazovateľoch.
• Zabezpečenie, vedenie stavebného denníka.
• Informovanie iných útvarov o skutočnostiach významných pre ich prácu.
• Evidencia zverených hospodárskych prostriedkov a ich údržba v dobrom technickom stave.

• Vstupné zaškolenie.
• Odborný rast.
• Práca v mladom, dynamickom kolektíve orientovanom na ciele.
• Príjemné pracovné prostredie.
• Stabilné a dlhodobé zamestnanie.

• každý kandidát dostane potvrdzujúci email o tom, že pridelený konzultant registruje jeho záujem o pracovnú pozíciu,
• každému kandidátovi poskytneme spätnú väzbu,
• na osobné stretnutie budú pozvaní vybraní kandidáti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Naším klientom je stavebná firma s bohatými skúsenosťami v oblasti stavebnej a investičnej činnosti. Pôsobí na trhu od roku 2002. Pre túto spoločnosť pracujú dlhoroční odborníci a špecialisti stavebného odvetvia.

Hlavný dôraz kladie spoločnosť na dôslednú prípravu projektovej a inžinierskej dokumentácie a v procese realizácie predovšetkým na kvalitné technické prevedenie stavieb.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• Odborná spôsobilosť pre výkon stavbyvedúceho v pozemnom staviteľstve SKSI
• Orientácia v stavebných výkresoch a dokumentáciách.
• Znalosť základných stavebných technológii, technológie murárskych prác, technológie montovaných stavieb, technológie betónovania.
• Znalosť stavebných materiálov a ich vlastností.
• Znalosť pravidiel a postupov stavebného riadenia.
• Oboznámenie sa s organizačnými normami spoločnosti.
• Dobré organizačné a manažérske schopnosti.
• Schopnosť pracovať a riešiť problémy samostatne.
• Schopnosť rýchlo sa zorientovať a navrhovať riešenia.
• Komunikatívnosť.
• Schopnosť pracovať pod stresom.
• Flexibilita.
• Tímový hráč.

Konzultačno-poradenská spoločnosť ACG consulting poskytuje komplexné služby a riešenia v oblasti výberu, vzdelávania a rozvoja zamestnancov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2889680  Dátum zverejnenia: 16.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou