Obchodný manažér - Export

ACG consulting s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí,
• udržiavanie kontaktov so súčasnými a novými zákazníkmi,
• starostlivosť o zákazníkov,
• aktívna komunikácia v anglickom a nemeckom jazyku,
• realizovanie osobných stretnutí so zákazníkmi v regióne jemu zverenom s cieľom rozvoja vzťahov so zákazníkmi,
• vypracovanie cenových ponúk a ich prezentácia,
• pravidelný reporting, prezentácia výsledkov a plánov,
• riadenie platobnej morálky zverených zákazníkov,
• výmena získaných informácií o projektoch s kolegami z ostatných oddelení,
• vedeniu obchodného tímu.

• zaujímavé platové ohodnotenie
• možnosť kariérneho rastu
• učenie sa nových vecí
• spoznávanie nových miest v rámci služobných ciest

• každý kandidát dostane potvrdzujúci email o tom, že pridelený konzultant registruje jeho záujem o pracovnú pozíciu,
• každému kandidátovi poskytneme spätnú väzbu,
• na osobné stretnutie budú pozvaní vybraní kandidáti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Naším klientom je stabilná spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku v oblasti výroby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Anglický jazyk a Nemecký jazyk na pokročilej úrovni,
• nutná predchádzajúca obchodná prax (so zameraním na export),
• výrazná, dynamická, presvedčivá a samostatná osobnosť,
• schopnosť plánovania, orientácia na výsledok, silný ťah na bránku,
• komunikačné a prezentačné zručnosti,
• odolnosť voči stresu,
• znalosť PC,
• záujem učiť sa nové veci.

Konzultačno-poradenská spoločnosť ACG consulting poskytuje komplexné služby a riešenia v oblasti výberu, vzdelávania a rozvoja zamestnancov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2794510  Dátum zverejnenia: 2.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou