Kreatívny kuchár a cukrár do bistra

ACG consulting s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kreatívny kuchár/cukrár sa NEVENUJE priamo vareniu teplých jedál a pečeniu zákuskov, náplňou jeho práce bude:
- vytváranie ponuky na karte a vo vitrínach (rýchle menu, zážitkové menu, akcie),
- vytváranie špecialít a kreatívnych kombinácií jedál,
- aranžovanie pripravovaných pokrmov s vysokým dôrazom na estetickú stránku servírovania,
- obsluhovanie našich zákazníkov a pomoc pri výbere jedla,
- predaj jedál studenej kuchyne/zákuskov,
- koordinovanie objednávky surovín a polotovarov pre výrobu jedál,
- manipulácia a skladovanie surovín a polotovarov pre výrobu jedál,
- kontrola čerstvosti a dodržiavanie správnych postupov,
- realizácia mesačnej inventúry,
- práca s pokladničným systémom.

- možnosť ovplyvniť a spoluvytvárať charakter prevádzky,
- práca na krátky/dlhý týždeň, možnosť plánovania pracovných smien,
- nadštandardné platové podmienky,
- provízia z predaja, zľava na naše produkty (aj z iných prevádzok),
- odborné školenia,
- získanie pracovných skúseností v zázemí úspešnej spoločnosti,
- možnosť kariérneho rastu,
- priateľské pracovné prostredie v mladom kolektíve.

• Každý kandidát dostane potvrdzujúci email o tom, že pridelený konzultant registruje jeho záujme o pracovnú pozíciu.
• Každému kandidátovi poskytneme spätnú väzbu.
• Na osobné stretnutie budú pozvaní len vybraní kandidáti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Ide o novootvorenú prevádzku bistra, jedinečnú kombináciu kaviarne, cukrárne a lahôdok.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch, Gastro, Hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

- zdravotný preukaz v potravinárstve podmienkou,
- znalosť práce s PC (MC Office, internet),
- kreativita a tvorivosť,
- záujem o gastronómiu a všetko nové v nej,
- orientácia na zákazníka,
- príjemné vystupovanie a komunikatívnosť,
- serióznosť, čestnosť a lojalita,
- elán a pozitívny prístup k práci.

Konzultačno-poradenská spoločnosť ACG consulting poskytuje komplexné služby a riešenia v oblasti výberu, vzdelávania a rozvoja zamestnancov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2715495  Dátum zverejnenia: 7.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou