Softvér QA inžinier - automatizované testovanie

ACG consulting s.r.o.

Miesto práce
Košice, Košický kraj
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Spresnený na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta z Košíc, hľadáme šikovných kandidátov aj absolventov na pozíciu:" Softvér QA inžinier - automatizované testovanie "

Vašou hlavou náplňou práce bude:

* Testovanie softvéru v oblasti automobilového priemyslu,
* zodpovednosť za testovanie softvérovej úrovni modulu k HW / SW na úrovni integrácie,
* tvorba testovacích plánov, špecifikácií a skúšobných protokolov a dokumentácie,
* vykonávanie manuálneho a automatizovaného testovania aplikácií,
* odhaľovanie, zaznamenávanie a reportovanie zistených chýb,
* vykonávanie opätovného testovania nahlásených chýb,
* tvorba návrhov a realizácia testovacieho prostredia pre manuálne a automatizované testy,
* logovanie vstupov a výsledkov, vyhodnocovanie výsledkov skúšok (pokiaľ ide o plnenie požiadaviek),
* tvorba návrhov, opatrení na riešenie problémov,
* aktívna pomoc pri rozvoji a optimalizácii testovacích relevantných procesov.

Ponúkame Vám:

* Dlhodobú prácu na trvalý pracovný pomer,
* využívanie najnovších technológií v automotive sektore,
* zaujímavú prácu v dynamickom kolektíve a stabilnom prostredí,
* reálnu možnosť osobného a profesijného rozvoja,
* využívanie cudzích jazykov na dennej báze, najmä anglický jazyk,
* prácu v medzinárodnej spoločnosti spojenú so získaním veľkého množstva skúseností a nadobudnutie nových znalostí!
* prácu vhodnú aj pre absolventov

Vybraní a následne oslovení budú uchádzači, ktorí splnia požadované kritéria.
V prípade Vášho záujmu nás môžete kontaktovať na emailovej adrese: [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Nadnárodná spoločnosť pôsobiaca na slovenskom aj zahraničnom trhu v oblasti automotive.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vyžadujeme:

* Znalosť programovacie jazyka C (min. schopnosť čítať zdrojový kód),
* znalosť testovacích nástrojov
* komunikatívnosť,
* dôslednosť a precíznosť,
* analytické myslenie,
* samostatnosť a zodpovednosť,
* schopnosť pracovať v tíme
* nutná znalosť anglického jazyka
* znalosť nemeckého jazyka VEĽKÁ VÝHODA!
* pozícia je vhodná aj pre šikovných a nadpriemerných absolventov s preukázateľnými výsledkami počas štúdia.

Konzultačno-poradenská spoločnosť ACG consulting poskytuje komplexné služby a riešenia v oblasti výberu, vzdelávania a rozvoja zamestnancov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2192146  Dátum zverejnenia: 22.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Spresnený na osobnom pohovore