Windows Phone vývojár

ACG consulting s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vývoj mobilných aplikácií podľa aktuálneho projektu na platforme Windows Phone,
• analyzovanie požiadaviek klientov, posudzovanie možných rizík a s tým spojených technických problémov,
• podieľanie sa na vytváraní technických špecifikácií,
• opravovanie funkčných a bezpečnostných chýb v zdrojovom kóde.

• pohyblivá pracovná doba
• pre ľudí mimo Bratislavy zabezpečené bývanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť je na trhu od roku 2011 a špecializuje sa na vývoj mobilných aplikácií na platforme Android, iOS a Windows Phone. Orientujú sa prevažne na Americký trh, ktorý tvorí tretinu ich klientov. Ďalších významných klientov majú vo Švajčiarsku, Nemecku, Českej a Slovenskej republike. Väčšina ich projektov sa orientuje na oblasť bankovníctva, automotive, médií a ďalšie zaujímavé oblasti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

• schopnosť pracovať v tíme, tímový hráč,
• analytické myslenie,
• reálne skúsenosti s vývojom Windows Phone aplikácií,
• aktívny prístup k vzdelávaniu,
• samostatnosť a zodpovednosť,
• komunikatívnosť a precíznosť,
• výborná schopnosť organizovať si prácu

Konzultačno-poradenská spoločnosť ACG consulting poskytuje komplexné služby a riešenia v oblasti výberu, vzdelávania a rozvoja zamestnancov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2110397  Dátum zverejnenia: 15.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou