Regionálny obchodný manažér

ACG consulting s.r.o.

Miesto práce
MAĎARSKO, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ASAP!!!
Mzdové podmienky (brutto)
Spresnený na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť ACG consulting hľadá reprezentatívnych a komunikatívnych kandidátov s vynikajúcimi predajnými schopnosťami a dynamickou osobnosťou na pozíciu: " Regionálny obchodný manažér pre Maďarsko"

Hlavná náplň práce:

★ Reprezentatívne a profesionálne zastupovanie spoločnosti na Maďarskom trhu
★ Telefonické kontaktovanie vybraných klientov už z vopred pripravenej databázy (nie je potrebné robiť analýzu maďarského trhu)
★ Plánovanie a realizácia obchodných stretnutí s kľúčovými klientmi
★ Starostlivosť o existujúcich klientov v Maďarsku
★ Tvorba obchodných cenových ponúk a ich prezentácia
★ Dohľad nad vedením kampaní pre klienta - zodpovednosť od prvého stretnutia až po realizáciu zákazky
★ Reporting generálnemu riaditeľovi
★ Monitoring požiadaviek klientov a poskytovanie zákazníckeho servisu

Ponúkame Vám:

★ Stabilné pracovné miesto v silnej spoločnosti s medzinárodným pôsobením
★ Motivujúce platové ohodnotenie
★ Aktívne zaškolenie a systém ďalšieho vzdelávania
★ Veľmi priateľskú a otvorenú firemnú kultúru
★ Flexibilnú pracovnú dobu
★ Nový smartphone, notebook a služobný automobil
★ Firemné benefity a zaujímavé teambuildingové akcie
★ Možnosť v budúcnosti vytvorenia vlastného obchodného tímu

V prípade Vášho záujmu, nám neváhajte zaslať svoj životopis a motivačný list na emailovú adresu: [email protected].
Kontaktovaní a oslovení budú iba tí kandidáti, ktorí spĺňajú nami stanovené požiadavky.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Slovenská spoločnosť pôsobiaca v obchode so stavebným materiálom na slovenskom aj zahraničnom trhu

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod a podnikanie

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Hľadáme kandidátov s týmito vlastnosťami:

★ Vynikajúce komunikačné zručnosti a stály úsmev na tvári
★ Reprezentatívnosť a príjemné vystupovanie sú PODMIENKOU!
★ Schopnosť nadväzovať nové vzťahy
★ Zodpovednosť a čestnosť
★ Silná orientácia na výsledok a dosiahnutie stanovených targetov a cieľov
★ Znalosť anglického jazyka je VÝHODOU nie však podmienkou
★ Perfektná znalosť Maďarského jazyka a Slovenského je PODMIENKA!

Konzultačno-poradenská spoločnosť ACG consulting poskytuje komplexné služby a riešenia v oblasti výberu, vzdelávania a rozvoja zamestnancov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1835884  Dátum zverejnenia: 15.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Spresnený na osobnom pohovore