Systémový integrátor

ACG consulting s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
Spresnený na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho KLIENTA, významnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti IT, telekomunikácií a bezpečnosti, hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu: "Systémový integrátor".

Hlavná náplň práce:

★ hľadanie, návrh a tvorba riešení v oblasti sietí a telekomunikácií,
★ konzultácie so zákazníkom, prezentácie riešení interné aj u zákazníka, podpora pre obchod,
★ tvorba dokumentácií o riešeniach, projektoch a prevádzke systémov,
★ integrácia systémov, realizácia projektov, inštalácie a konfigurácie zariadení,
★ vykonávanie servisu vrátane pohotovosti,
★ samostatná projektovo - manažérska činnosť pri riadení realizácie projektov,
★ odborná konzultačná činnosť,
★ vedenie (tútorstvo) zvereného elektromechanika,
★ aktívne vzdelávanie sa a zvyšovanie si odbornej spôsobilosti,
★ aktívne vyhľadávanie nových trendov v IT technológiách a zavádzanie inovatívnych riešení.

Výkon na danej pozícii ďalej zahŕňa:

★ činnosti spojené s prevádzkou spoločnosti (starostlivosť o zverené prostriedky, prac.prostredie),
★ administratívne činnosti v zmysle platných interných predpisov spoločnosti,
★ absolvovanie služobných ciest v rámci SR podľa potreby a mimo SR (najmä školenia),
★ vedenie motorového vozidla do 3,5t,
★ v prípade potreby aj práca v exteriéri,
★ v prípade potreby aj práca cez víkend a v noci (najmä pri odstávkach systémov u zákazníka),
★ po dohode a absolvovaní kurzu aj práca vo výškach.

Ponúkame Vám:

★ Pružná pracovná doba
★ Možnosť práce doma po dohode
★ Orientácia na výsledok (projektu), nie na výkon
★ Kvalitné prac. oblečenie a obuv podľa potreby a výberu
★ Grátis výuka AJ vo firme 2x za týždeň, prispôsobené zameranie a úroveň
★ Smart-fón s dátami a možnosťou súkromných hovorov
★ CI dni, atraktívne firemné akcie
★ Klasické kancelárie (nie open-space)

V prípade Vášho záujmu, nám neváhajte zaslať svoj životopis a motivačný list na emailovú adresu: [email protected].
Kontaktovaní a oslovení budú iba tí kandidáti, ktorí spĺňajú nami stanovené požiadavky.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti IT, telekomunikácií a bezpečnosti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
OpenOffice.org Calc - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
CorelDRAW - Základy
AutoCAD - Základy
Administrácia Windows serverov - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Potrebné znalosti a zručnosti:

★ priemerné znalosti IP sietí,
★ všeobecne dobré znalosti práce s PC,
★ manuálna elektrotechnická zručnosť,
★ dobrý zdravotný stav.

Výhody:

★ prax v oblasti telekomunikačnej techniky,
★ prax v oblasti merania a regulácie, CCTV a EZS,
★ vyhláška 718 pre stupeň samostatného elektrotechnika,
★ schopnosť práce vo výškach a sťažených podmienkach,
★ orientácia v OS Linux, prípadne správa OS.

Cenené vlastnosti:

★ proaktivita!
★ samostatnosť v práci a rozhodovaní,
★ ochota cestovať v rámci SR,
★ schopnosť sa sústavne vzdelávať.

Konzultačno-poradenská spoločnosť ACG consulting poskytuje komplexné služby a riešenia v oblasti výberu, vzdelávania a rozvoja zamestnancov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1806171  Dátum zverejnenia: 21.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Spresnený na osobnom pohovore