Developer (React / PHP / Java) - Home-office

ACEQES, s.r.o.

Bratislava, okres Banská Bystrica, okres Žilina, okres Trenčín, okres Trnava, okres Nitra, okres Prešov, Košice, Praha, Brno - město, Brno - venkov
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vývojára na vývoj projektov pre našich klientov v jednej alebo viacerých z technológii:
* ReactJS alebo React Native
* PHP
* JAVA

Ponúkame:
- spoluprácu na full-time alebo part-time, od 20 hodín týždenne (IČO / TPP / dohoda)
- na vybraných projektoch možnosť práce z domu (home-office)
- flexibilita; voľná pracovná doba
- práca v dynamickom prostredí

V prípade záujmu zašlite, prosím, svoje CV na [email protected] spolu s nasledujúcimi informáciami:
- požadovaná pozícia
- možné miesto výkonu práce
- preferovaný spôsob spolupráce (IČO, TPP, dohoda)
- očakávaná hodinová sadzba / mzdu
- časová dostupnosť = od kedy & počet hodín/dní týždenne

Web spoločnosti: http://www.aceqes.com

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
Java - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Všeobecné požiadavky (must have):
- skúsenosti s uvedenými technológiami (nasadenie na projekty podľa seniority)
- zodpovednosť, proaktívny a nekonfliktný prístup, ochota učiť sa

Výhodou (nice to have):
- preukázateľné referencie (alebo ukážky kódov) z predchádzajúcich projektov
- akékoľvek skúsenosti s bežne využívanými frameworkami
- znalosť práce s Git/SVN, skúsenosti s prácou v tíme s využitím nástrojov PM (Jira, ...)
- základná administrácia (Linux/Windows)

Softvérová spoločnosť ACEQES.com sa zaoberá vývojom softvérových a webových aplikácií pre slovenských a zahraničných klientov a IT sourcingom.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2049272  Dátum zverejnenia: 30.12.2016