Web Developer (PHP + JavaScript) - Košice, Prešov, Home-office

ACEQES, s.r.o.

Miesto práce
Košice, Prešov (podľa projektu aj home-office)
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme 2-3 WEB developerov (PHP + JavaScript) na nové, ako aj rozbehnuté projekty našich klientov. Výkon práce na projektoch je v Košiciach alebo v Prešove (podľa projektu a možností programátora). Na vybraných projektoch je možnosť práce z domu (home-office). Projekty sú rôzneho zamerania a náročnosti - dokážeme využiť seniora, juniora, aj šikovného študenta.

Ponúkame:
- spoluprácu na 20-40 hodín týždenne
- možnosť práce na TPP / dohodu / IČO
- pracujeme s technológiami, ktoré majú potenciál. Možnosť ovplyvňovať výber technológií podľa Vašich preferencií alebo záujmov. Možnosť učiť sa na našich projektoch technológie, ktoré Vás zaujímajú
- na vybraných projektoch možnosť práce z domu (home-office)
- učenie a zdokonaľovanie sa pri práci na zaujímavých informačných systémoch a portáloch (nie iba jednoduchých prezentačných webstránkach). Príležitosť učiť sa nové veci podľa vlastného výberu a mať zato zaplatené
- flexibilita, voľná pracovná doba
- kariérny rast, možnosť komunikácie priamo s koncovými klientami a posunu smerom k analýze / architektúre / projektovému manažmentu
- priateľská, uvoľnená a nekonfliktná atmosféra

V prípade záujmu zašlite, prosím, svoje CV na hr@aceqes.com, spolu s nasledujúcimi informáciami:
- možné miesto výkonu práce (Košice, Prešov, ... iné)
- preferovaný spôsob spolupráce (TPP, dohoda, živnosť)
- očakávanú hodinovú sadzbu / mzdu
- časovú dostupnosť = od kedy + počet hodín/dní týždenne

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Počítačové znalosti - programátor

PHP - pokročilý
JavaScript - pokročilý
SQL - pokročilý
HTML - pokročilý
CSS - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky (must have):
- skúsenosť s PHP + JavaScript 2-3 roky (počítajú sa aj zmysluplné školské alebo mimoškolské projekty)
- znalosti a skúsenosti s HTML, CSS, SQL
- zodpovednosť
- ochota učiť sa

Výhodou (nice to have):
- preukázateľné referencie (alebo ukážky kódov) z predchádzajúcich projektov
- skúsenosť s minimálne jedným PHP a jedným JS frameworkom
- programovanie v ďalšom jazyku alebo platforme - najmä Java, Python, alebo mobilné platformy (Android, iOS, ...)
- znalosť práce s Git/SVN, skúsenosť s prácou v Jira
- základná administrácia (Linux/Windows)

Spoločnosť sa zaoberá vývojom softvérových riešení pre slovenských a zahraničných klientov a IT sourcingom.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Františkánske námestie 8469/3/A
080 01 Prešov

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2049272   Dátum zverejnenia: 26.11.2016